Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
20:23, 28.09.2021
Obecnie spora liczba osób zastanawia się nad zainstalowaniem paneli fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym. Jednak wciąż znaczny odsetek ma wątpliwości odnośnie opłacalności takiego wydatku. Czy w Polsce opłaca się montaż takiej instalacji, mając na uwadze, że bezchmurne niebo mamy jedynie przez parę miesięcy w roku? Czy wciąż rosnące rachunki mogą sprawić, że za niedługo większość gospodarstw domowych będzie korzystać z samodzielnych elektrowni w postaci paneli fotowoltaicznych?
20:16, 28.09.2021
Wielkimi krokami zbliża się sezon jesienno-zimowy, w którym organizm narażony jest na negatywne działanie czynników atmosferycznych, a także atak bakterii i wirusów. Warto wiedzieć, że to właśnie w tym sezonie występują najczęściej przeziębienia oraz grypa. Chcąc zadbać o to, by organizm pracował sprawnie i pozostał silny przez cały ten trudny okres, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Po pierwsze, konieczne jest włączenie do życia nowych nawyków, dzięki którym można poprawić pracę układu odpornościowego, a co więcej zadbać o dobre samopoczucie. Jak to zrobić? Tego możesz dowiedzieć się z naszego poradnika.
18:01, 27.09.2021
Wiele par ma problemy, z którymi da się walczyć w bardzo prosty sposób. Warto jednak wiedzieć, że w niektórych sytuacjach problem jest tak duży, że prowadzić może do rozpadu związku. Przykładem takiej trudności jest zdrada, która burzy zaufanie i sprawia, że druga połowa nie jest w stanie stworzyć dalszej dobrej relacji ze swoim partnerem. Odkrycie zdrady i jej udowodnienie wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać. Warto dowiedzieć się kiedy w takiej sytuacji warto zgłosić się o pomoc do specjalisty.
17:56, 27.09.2021
Panie każdego dnia dokładają wszelkich starań, by dobrze wyglądać i czuć się doskonale w swoim ciele. Warto jednak wiedzieć, że na wygląd wpływ nie tylko ubiór, czy makijaż, ale również to jak wyglądają takie części ciała, jak paznokcie. Jeśli są one zadbane i wystylizowane, to można mieć pewność, że kobieta będzie czuła się doskonale bez względu na to gdzie się wybiera. Pojawia się jednak pytanie, jak dbać o paznokcie, a także jaką stylizację najlepiej wybrać? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? W takim razie koniecznie zdecyduj się na zapoznanie z naszym poradnikiem.
17:48, 27.09.2021
Każdy kto decyduje się na wybudowanie domu lub wykupienie mieszkania na własność musi liczyć się z tym, że w pewnym momencie przyjdzie czas na urządzanie wnętrz. W takiej sytuacji warto określić jaki styl będzie motywem przewodnim w całym domu lub mieszkaniu. Coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie stylu nowoczesnego, dzięki któremu wnętrza wyglądają świeżo i przytulnie. Chcesz wiedzieć jakie są najlepsze pomysły na to, by urządzić pomieszczenia w stylu nowoczesnym? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.
20:42, 26.09.2021
Każde przedsiębiorstwo powinno się rozwijać w swoim wypracowanym tempie. Często uzależnione jest to od rodzaju prowadzonej działalności, charakteru branży lub specyfiki sprzedawanych produktów. Dobre funkcjonowanie firmy wiąże się z podejmowaniem odpowiednich decyzji, które prowadzą do efektywniejszego wykorzystania posiadanych zasobów oraz rozwoju przedsiębiorstwa. Warto wypracować sobie metody radzenia ze zmianami. Przydatne są do tego systemy do zarządzania przedsiębiorstwem.
18:53, 16.09.2021
W szafach współczesnych fashionistek można znaleźć ogromną różnorodność rzeczy na każdy gust, dzięki którym można stworzyć różnorodne stylizacje na co dzień, do biura lub także świąteczne.
20:29, 14.09.2021
Myślisz nad zmianą dekoracji swojego pokoju, chcesz odświeżyć wnętrze i nadać mu nowy charakter, ale boisz się remontu i totalnej dezorganizacji domowego porządku? Tapeta samoprzylepna na ścianę może okazać się najlepszym wyjściem na szybką i prostą przemianę każdego wnętrza.
15:37, 08.09.2021
Sale konferencyjne to idealne miejsce na to, by zorganizować szkolenie, spotkanie biznesowe czy też firmową naradę. Na mapie miast, miasteczek oraz w terenach pozamiejskich znaleźć można szereg punktów, które doskonale odpowiadają na potrzeby klientów. Oczekują oni profesjonalnego wyposażenia, przygotowania układu, zapewnienia cateringu, obsługi i oczywiście parkingu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się hotele konferencyjne, które dysponują bardzo dużym zapleczem. Głównym elementem oczywiście są doskonale zaprojektowane nowoczesne sale szkoleniowe. Lokalizacja w centrum Warszawy ułatwia natomiast komunikację i pozwala dotrzeć na spotkanie osobom z miasta oraz z okolicznych terenów.
14:21, 08.09.2021
W I kwartale 2021 r. Polacy wypalili 6,3 proc. papierosów pochodzących z przemytu – 3,9 mld sztuk, co w porównaniu z 9,4 proc. w 2021 r. oznacza spadek o ponad 3 punkty procentowe, a to przekłada się na znaczny wzrost wpływów z tytułu akcyzy do budżetu państwa – wynika z raportu Instytutu Doradztwa i Badań Rynku Almares.
14:16, 08.09.2021
Do 30 września samorządowcy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o otrzymanie grantu w wysokości 20 tys. zł w ramach ostatniej tury tegorocznej edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Grant może być przeznaczony na realizację projektów, które przyczynią się do poprawy życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Laureaci zostaną wyłonieni w październiku.
14:07, 08.09.2021
Centrum Prasowe PAP to atrakcyjny i prestiżowy obiekt konferencyjny w samym centrum Warszawy. Od września konferencje prasowe i debaty organizujemy w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, wyposażonych w multimedialny sprzęt. Zapewniamy kompleksową obsługę medialną oraz szerokie dotarcie do mediów.
14:01, 08.09.2021
Na całym świecie praca hybrydowa stała się w czasie pandemii koronawirusa standardowym modelem pracy. Jak wynika z globalnego raportu The Adecco Group, model hybrydowy zwiększa produktywność, ale i wywiera presję na pracodawcę i pracownika. To z kolei wymusza na firmach głęboką refleksję nad tym, w jaki sposób mierzyć efektywność pracy i zarządzać pracownikami.
22:44, 05.09.2021
Robienie zakupów dla firm jest codziennym elementem działania wielu przedsiębiorstw. Nawet tak prozaiczne rzeczy jak wyposażenie biura najlepiej kupować przez Internet, iw sklepach czy na platformach. Allegro Biznes to doskonałe miejsce na to, by w najlepszych cenach nabyć sprzęt podstawowy taki jak drukarki, segregatory na dokumenty i faktury, akcesoria biurowych czy przybory do pisania oraz wiele innych rzeczy. Klientów kuszą niskie ceny, a także opcje jak odroczone płatności czy tanie duże zamówienia oraz oczywiście bezpieczeństwo transakcji.
17:13, 31.08.2021
Gdy decydujemy się na generalny remont mieszkania, to dobrze zawczasu jest zastanowić się nad tym, ile będziemy mieć odpadów do utylizacji oraz jakiego będą rodzaju. Po wyburzeniu ścian zazwyczaj będzie tylko czysty gruz, ale po remoncie mieszkania będzie on zmieszany z innymi śmieciami. Dodatkowo do wyrzucenia będzie wełna mineralna albo styropian. Od ilości i rodzaju gruzu będzie zależało również to, jaki kontener będziemy musieli wynająć. Musimy wziąć pod uwagę również jego wielkość i miejsce, gdzie zostanie postawiony.