Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:10, 04.06.2021
Wirtualna wyprawa do podziemnej kopalni oraz hut miedzi, multimedia, gry, ciekawostki i inne atrakcje - KGHM Polska Miedź S.A świętuje 60-lecie, zapraszając na mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości wydobycia i przeróbki miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalnie przygotowany tir z multimedialną ekspozycją, którego trasę będzie można śledzić na kanałach społecznościowych KGHM oraz w lokalnych i ogólnopolskich mediach.
10:53, 04.06.2021
11 czerwca rusza kolejna edycja konkursu #FakeHunter Challenge. Tym razem uczestnicy będą wyłapywać w sieci i zgłaszać fake newsy dotyczące telekomunikacji oraz energetyki. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje. Konkurs potrwa do 13 czerwca.
10:39, 04.06.2021
Minął rok od uruchomienia Asystenta głosowego w aplikacji mobilnej PKO Banku Polskiego. Przy jego pomocy, używając mówionych poleceń, można m.in. zrobić przelew zwykły do zdefiniowanego odbiorcy lub na numer konta oraz przelew na telefon, a także sprawdzić stan środków na rachunku. Funkcji i możliwości Asystenta będzie stopniowo przybywać.
10:10, 04.06.2021
Dzień Dziecka to szczególne święto najmłodszych, które zawsze powinno być pełne radości. Z tej okazji „Fundacja PSH Lewiatan. Blisko Twoich potrzeb” zrealizowała akcję dla chorych i potrzebujących dzieci. Do blisko 40 placówek pomocowych w całym kraju trafiły książki ,,Lewiatanki - Przyjaciele z sąsiedztwa’’, puzzle oraz kolorowanki.
22:51, 02.06.2021
Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? Chcesz wybrać kierunek, który zapewni Ci stabilną pracę?
09:19, 02.06.2021
Każdy kredytobiorca powinien wiedzieć, że kredyt hipoteczny w większości przypadków wymaga ubezpieczenia. Jest to ogromne zobowiązanie finansowe, które wiąże się z ratami na długie lata. Trudno zaplanować gwarantowaną spłatę długu w ciągu 30 lat, bo nigdy nie wiemy, co przyniesie w tym czasie życie. Taki argument wysnuwa wielu sceptyków korzystania z kredytów hipotecznych. Poniekąd można się z nimi zgodzić, jednak wsparciem i zabezpieczeniem jest polisa. Dlaczego warto ją mieć?
17:37, 01.06.2021
Dziś telefon to niezbędny gadżet dla niemal każdej osoby. Funkcjonowanie bez smartfona wydaje się niemal niemożliwe. Korzysta się z niego w celu wykonania połączenia telefonicznego, wysłania smsa lub maila czy korzystania z Internetu. W obecnych czasach smartfon to wręcz osobisty komputer. Jednak w związku z tym, że telefony komórkowe to dość delikatne urządzenia, to trzeba o niej odpowiednio dbać. Ważne jest tu zapewnienie właściwej ochrony przed ewentualnym uszkodzeniem. Idealnie sprawdzić może się tu etui silikonowe.
11:06, 01.06.2021
Do 30 czerwca Polska Agencja Prasowa czeka na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski. Na zwycięzców konkursu „Moja ulica leży w Europie” czekają nagrody pieniężne.
11:20, 23.05.2021
Rok 2020 był ciężki dla wszystkich, jednak jego skutki szczególnie odczuły firmy i przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości. Ograniczenia, które nas wszystkich spotkały spowodowały utratę pozycji na rynku oraz odebrały dobrze prosperującym markom ich stałych klientów. Jak zatem rozwijać swoją firmę w 2021 roku, aby skutecznie wybić się wśród konkurencji?
10:07, 21.05.2021
Kredyty hipoteczne często kojarzą się z ofertą dla małżeństw, które zaczynają wspólne życie. Jednak o taki kredyt można starać się również samodzielnie. Jakie należy spełnić warunki, aby otrzymać kredyt hipoteczny dla singla?
00:00, 20.05.2021
Szukając pracy wcześniej czy później zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która jest nieodłącznym elementem rekrutacji. Dla kandydatów jest to również najbardziej stresujący etap starania się o pracę. Wysyłanie CV i listów motywacyjnych w odpowiedzi na oferty pracy zamieszczone na portalach takich jak pracuj.pl w porównaniu z rozmową jest bardzo proste. Jeśli jednak nie wypadniemy pozytywnie na rozmowie o pracę, możemy zapomnieć i znalezieniu nowej posady. Co zrobić, by dobrze się zaprezentować i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie?
00:00, 19.05.2021
Są osoby, które od początku swojej kariery dokładnie wiedzą, co chcą osiągnąć i konsekwentnie do tego dążą. Jednak większość pracujących stale poszukuje swojej ścieżki zawodowej. Jeżeli obecnie pracujesz na etacie, być może zastanawiasz się, jak by było założyć własną działalność gospodarczą i samemu sobie być szefem.
21:07, 13.05.2021
Sprzęt dekarski jest drogą inwestycją – nowoczesne maszyny i urządzenia wymagają poniesienia wydatków często rzędu nie tylko kilku, ale kilkudziesięciu tysięcy. Z tego względu założenie firmy dekarskiej dla wielu może być wyzwaniem – bez sprzętu nie można wykonywać pracy i zarabiać, a to jest sporym utrudnieniem. Chcąc jednak za wszelką cenę spróbować, warto poszukać korzystnych źródeł finansowania zakupu sprzętu dekarskiego. Jak nabyć maszyny i urządzenia, bez zbędnego obciążenia?
20:40, 13.05.2021
Przyzwyczailiśmy się do możliwości wyboru, a im prostsze rozwiązania, tym chętniej się na nie decydujemy. Od pewnego czasu dla swojego komfortu dbamy, żeby mieć stabilny i szybki domowy Internet, wciągającą telewizję i komórkę zawsze pod ręką.
11:18, 11.05.2021
Mikro, małe i średnie firmy otrzymają nowe ułatwienie w dostępie do finansowania. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pomogą wygenerować akcję leasingową o wartości 5,6 mld zł i wesprą przedsiębiorców oraz polską gospodarkę w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Nowe gwarancje BGK zabezpieczą do 80 proc. kwoty leasingu lub pożyczki leasingowej bez odsetek oraz kosztów związanych z ich udzieleniem.