Zamknij
REKLAMA

Seniorzy z Więcborka na Babim Lecie w Bydgoszczy

16:53, 27.06.2017 | MGOK Więcbork
Skomentuj fot. MGOK Więcbork
REKLAMA

Wesołe Nutki oraz Klub Hafciarski ATŁASEK, działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Więcborku, zaprezentowały się na 18. Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Seniorów "Babie Lato 2017" w Bydgoszczy.

Silna reprezentacja seniorów promowała Więcbork na Starym Rynku w Bydgoszczy. Klub Seniora ATŁASEK wystawił swoje przepiękne haftowane obrusy, frywolitki i obrazy wykonane metodą krzyżykową. Takie spotkania twórców z całego województwa to doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń, podpatrzenie nowych technik, nowych materiałów, z których można tworzyć artystyczne cudeńka.

Oprócz wystawy prac można było zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Wesołe Nutki z MGOK w Więcborku pod opieką Agaty Pufal zaprezentowały swoje największe przeboje, które porwały do tańca nie tylko zgromadzoną pod sceną, mimo deszczu, publiczność, ale również prowadzącego Dawida Kartaszewicza, znanego z serialu Barwy Szczęścia. Aktor nie tylko tańczył z naszymi Seniorkami, ale również dołączył się do wspólnego śpiewania.

Babie Lato 2017 trwało do późnego popołudnia. Oczywiście nie obyło się bez serdecznych uścisków, zdjęć i autografów ze znanym aktorem, oraz organizatorami i zaprzyjaźnionymi twórcami.

(MGOK Więcbork)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%