Zamknij

Woda gazowana paleta - bezpłatna dostawa na terenie Polski w 24h

18.06, 29.09.2022 . Aktualizacja: 18.11, 29.09.2022
fot. partnera

Szukasz dostawcy wody gazowanej na paletach? Chcesz zamówić produkt, który o każdej porze roku skutecznie ugasi pragnienie Twoich pracowników, klientów, kontrahentów? Zamów wodę mineralną gazowaną Staropolska®!

Woda mineralna gazowana na palecie

Woda gazowana nie tylko orzeźwia umysł, ułatwia także wchłanianie ważnych pierwiastków. Ponadto, wpływa niezwykle korzystnie na funkcjonowanie układu trawiennego. Jest to bardzo istotne dla pracowników, którzy wiele godzin spędzają przy biurku, w pozycji siedzącej.

Jeśli zatem chcesz zadbać zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników biurowych, zapewnij im dostęp do gazowanej wody mineralnej w butelkach. Staropolska® jako naturalna woda mineralna jest źródłem cennych pierwiastków ważnych dla ludzkiego organizmu. Ponadto, smak wody Staropolska® docenią zarówno Twoi pracownicy oraz klienci.

Staropolska® - minerały w najczystszej postaci

Zaopatrując się w wodę Staropolska® otrzymujesz jedną z najświeższych wód mineralnych na rynku. Staropolska® posiada certyfikat HACCP - międzynarodowe wyróżnienie wydane przez niemiecką organizację TÜV Rheinland. Poza tym, Staropolska® została doceniona oraz wyróżniona przez sommelierów w Brukseli - certyfikat International Taste Institute.

Woda gazowana paleta – cena

Czy koszt zamówienia wody gazowanej na palecie jest wysoki? Jak klaruje się aktualna cena palety wody mineralnej? Odpowiedzi, na te oraz inne pytania znajdziesz w sklepie internetowym www.wodadlafirmy.pl. Sprawdź cenę tutaj woda gazowana paleta.

wodadlafirmy.pl to bezpośredni producent, hurtownia i dystrybutor wody mineralnej w butelkach dla firm. Ponadto, jako sprzedawcy jednej z najświeższych wód mineralnych na polskim rynku gwarantują niższe ceny transportu oraz bardzo korzystne warunki współpracy.

Paleta wody gazowanej Staropolska®

W ofercie wodadlafirm.pl dostępne są różne pojemności oraz rodzaje butelek. Palety wody gazowanej można zatem zamówić w butelkach plastikowych o pojemności 1,5 l albo 0,5 l. Woda gazowana paleta dostępna jest także w szklanych butelkach o pojemności 0,33 l.

Jeśli pracownicy większość zadań wykonują poza siedzibą przedsiębiorstwa np. pracują fizycznie na budowie albo ich praca wymaga częstych podróży, dobrym wyborem będzie woda w większych butelkach 1,5 l. Dzięki temu na dłużej zapewnisz możliwość ugaszenia pragnienia pracowników i unikniesz przestojów w pracy spowodowanych koniecznością nabycia następnej porcji wody.

Woda Staropolska®

Woda gazowana Staropolska® to najlepszy wybór dla Twojej firmy! Wyróżnia ją neutralny, chwalony przez większość osób smak. W składzie wody znajdziemy pierwiastki jak magnez i wapń, które zwiększają odporność organizmu. Woda gazowana Staropolska® jest najprostszym sposobem, aby zadbać o kondycję pracowników!

Sprawdź ofertę wodadlafirmy.pl i wybierz wodę mineralną gazowaną, po którą najchętniej sięgną Twoi pracownicy i klienci.

Sprawdź jak smakuje jedna z najświeższych wód mineralnych na rynku. Zamów próbki wody Staropolska® do swojej firmy!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%