Zamknij

Zyskaj wykończenie mieszkania pod klucz w inwestycji Myśliwska 24 za darmo!

18.20, 19.01.2023 . Aktualizacja: 18.30, 19.01.2023
fot. partnera

Takiej promocji jeszcze nie mieliśmy! Firma Budros oferuje nam możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz zupełnie za darmo. Jedyne, czego trzeba dokonać, to zakup lokalu mieszkalnego, który jest dostępny przy ulicy Myśliwskiej 24 w Gdańsku. Sama oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ firma Budros daje nam możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu tysięcy złotych. Śpiesz się, oferta jest ograniczona czasowo, a jej szczegóły poznasz poniżej.

Myśliwska 24 – świetna oferta i świetna lokalizacja!

Wybór lokalu mieszkalnego przy ulicy Myśliwskiej 24 to świetny wybór. Jednym z powodów jest fakt, że teraz każdy z nas może zyskać świetnie wykończone mieszkanie zupełnie za darmo. Jeśli już mamy doświadczenie z nieruchomościami, to doskonale wiemy, jak żmudne i stresujące może być wykończenie mieszkania. Natomiast firma Budros daje nam możliwość zyskania zarówno czasu, jak i środków finansowych, których nie musimy poświęcać na wykończenie mieszkania.

Kupując dowolne mieszkanie, które jest dostępne w inwestycji Myśliwska 24, zyskujemy wykończenie mieszkania pod klucz w cenie zakupu. Dzięki temu zyskamy pełne wykończenie łazienki, podłóg, a także wszystkich drzwi, które znajdują się w naszym mieszkaniu.

Oferta jest dostępna dla wszystkich lokali, które są dostępne przy ulicy Myśliwskiej 24 w Gdańsku. Dzięki temu do naszej dyspozycji są zarówno kawalerki pod inwestycje w nieruchomości, jak i mieszkania 5-pokojowe z dużymi tarasami, które posłużą nam do wspólnego życia przez kolejne lata. Firma Budros zajmie się całą logistyką, która byłaby na naszej głowie podczas samodzielnego wykończenia mieszkania. Dzięki temu możemy cieszyć się wolnym czasem i zaufaniem do firmy, która doskonale wie, jak wykańczać mieszkania pod klucz!

Szczegóły dotyczące tej promocji oraz czasu jej trwania są dostępne tutaj: https://budros.pl/aktualnosci/noworoczna-promocja-w-inwestycji-mysliwska-24/

Szukasz innej inwestycji? Sprawdź Nowe Kowale Plus

Firma Budros posiada szerokie portfolio z ciekawymi inwestycjami w okolicach Gdańska. Wspomniane Nowe Kowale Plus umiejscowione są w południowej okolicy Gdańska, na Kowalach w gminie Kolbudy, i połączone są świetnie zarówno z centrum Gdańska, jak i obwodnicą tego miasta. Same mieszkania to – jak zawsze w wypadku firmy Budros – wysoka jakość wykonania i użyte najlepsze materiały do produkcji bloków mieszkalnych. Skutkiem tego jest to godna uwagi inwestycja, którą również warto wziąć pod uwagę, jeśli podoba nam się właśnie ta lokalizacja.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%