Zamknij
REKLAMA

Używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl – dlaczego warto?

20:50, 06.02.2020 | materiał partnera
Używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl - dlaczego warto? - fot. partnera

Kompletne wyposażenie siłowni jest bardzo wymagającym przedsięwzięciem, które wiążące się dużym nakładem finansowym, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zakup nowych urządzeń. Sporo zaoszczędzić można natomiast kupując używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl, profesjonalnej firmie zajmującej się dystrybucją zregenerowanych urządzeń do siłowni i klubów fitness. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji i zainwestować pieniądze w używane urządzenia?

Total Fitness Concept i jego kompleksowa oferta urządzeń nowych i odnowionych

Total Fitness Concept to polska firma, która od lat zajmuje się kompleksowym wyposażaniem siłowni oraz klubów fitness w nowy i używany sprzęt do ćwiczeń siłowych. W jej ofercie znaleźć można takie znane i cenione w świecie fitnessu marki, jak m. in. Precor, Life Fitness oraz TechnoGym. Firma jest ponadto wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju włoskiej marki Panatta. Wiodącą specjalizacją Total Fitness Concept jest profesjonalna regeneracja używanego sprzętu do siłowni oraz sprzedaż w pełni sprawnych odnowionych urządzeń w atrakcyjnych cenach.

Każdy używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl jest dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym i wizualnym, czym zajmuje się własny serwis firmy. Wszystkie urządzenia są rozbierane na czynniki pierwsze, dokładnie czyszczone i lakierowane, a zużyte i wyeksploatowane części wymieniane na nowe. Każde urządzenie jest ponadto starannie weryfikowane pod kątem działania elektroniki, co pozwala wykryć oraz skutecznie wyeliminować wszelkie usterki mogące negatywnie wpływać na jego użytkowanie. Po złożeniu maszyna trafia do Działu Kontroli Jakości, gdzie jest kompleksowo oceniana przez sztab specjalistów zanim trafi do sprzedaży.

Dlaczego używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl jest dobrym wyborem?

Założenie i wyposażenie siłowni jest bardzo wymagającym przedsięwzięciem, które wiąże się z wysokimi wydatkami na zakup sprzętu. Doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących bezpiecznej formy oszczędności, będzie używany sprzęt do siłowni, który posiada zagwarantowaną jakość oraz został dokładnie przebadany i sprawdzony pod kątem technicznym. Taki właśnie jest używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl, który łączy doskonały stan techniczny właściwy dla nowych urządzeń oraz atrakcyjną cenę, z której słynie sprzęt używany.

Osoby kupujące używany sprzęt do siłowni w TotalFitnessConcept.pl mogą ponadto skorzystać z usługi jego customizacji, która polega na przemalowaniu wybranych urządzeń na kolor wybrany przez klienta, dodanie na nich obrandowania lub innych znaków firmowych. Oprócz tego, Total Fitness Concept oferuje także usługi z zakresu serwisowania sprzętu fitness, z których mogą skorzystać właściciele siłowni z Krakowa i okolic. Pozwala to poddać weryfikacji technicznej oraz regeneracji urządzenia już będące w posiadaniu klientów oraz przywrócić im atrakcyjny wygląd i pełną funkcjonalność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli siłowni, Total Fitness Concept oferuje odbiór urządzeń bezpośrednio od klienta, co znacznie ułatwia serwisowanie sprzętu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone