Zamknij

Recenzja samochodu Sandero Stepway

10:37, 11.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Sandero Stepway jest samochodem produkowanym przez koncern motoryzacyjny Dacia i jest samochodem rumuńskim. Dana firma produkująca samochody stale istnieje na rynku od momentu jej założenia w 1966 roku. Od tamtego czasu wyprodukowała ona niezliczoną ilość modeli samochodów, z których każdy z nich posiadał pewne ulepszenia.

Sandero Stepway zyskał wielu odbiorców od momentu jego prezentacji na rynku i marka Renault upewniła ich, że są one jednymi z najlepszych na rynku. Dany samochód wyposażony jest w duża ilość funkcji, z których kierowcy mogą w pełni się cieszyć. Nowy model posiada także pewne ulepszenia względem poprzedniej wersji samochodu. Obejmują one między innymi naprężone arkusze blachy.

Zmodernizowane zawieszenie

Nowy model wyposażony jest w zawieszenie na nowym poziomie. Poprzedni model samochodu posiadał 164 mm prześwitu, co dla wielu samochodów jest standardową wartością. Nowy model Sandero Stepway posiada 193 mm prześwitu. Oznacza to, że samochód jest w stanie wygodnie przejechać przez nierówność na drodze bez martwienia się o uszkodzenie elementów podwozia. Zapewniło to modelowi na znalezienie się wśród najlepiej wyglądających modeli.

16-calowe koła typu Flex

Jest to charakterystyczna cecha nowego modelu Sandero Stepway i niektórzy ludzie są zdania, że jest to najsprytniejsze rozwiązanie, jakie mogło znaleźć się w samochodzie. Dane koła zapewniają samochodowi komfortową jazdę i sprawiają, że jest ona na drodze w pełni stabilna. Układ hamulcowy samochodu jest także na wysokim poziomie aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażera. Pomiędzy stopami metali a stalą znajduje się pewnego rodzaju szczelina. Zapewnia ona metaliczne wykończenie zapewniające fantastyczny wygląd kół samochodu.

Standardowe wyposażenie w ESP oraz elektrycznie sterowane szyby

ESP to technologia, która oznacza pomoc kierowcy w utrzymaniu samochodu pod pełną kontrolą w trakcie jazdy. Pomoże ona kontrolować moc samochodu, utrzymując ją na minimalnym poziomie, dopóki kierowca nie odzyska pełnej kontroli nad samochodem. Jest on także wyposażony w elektrycznie sterowane szyby zapewniające łatwość w jego obsłudze.

Kup części zamienne do swojego samochodu www.AutoCzesciOnline24.pl
 

 

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone