Zamknij
REKLAMA

Platformy bukmacherskie - gdzie złapać najlepszy bonus na wiosnę?

13:03, 18.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Platformy bukmacherskie - gdzie złapać najlepszy bonus na wiosnę? - fot. partnera

Zakłady bukmacherskie to popularna rozrywka nie tylko w naszym kraju. Obecnie, dzięki dostępowi do platform internetowych, możemy obstawiać zakłady jeszcze szybciej i prościej, niż kiedykolwiek, a do tego wielu bukmacherów oferuje nam różnorodne bonusy, czy to na start, czy z innych okazji. Która oferta przebija się jednak najbardziej? Gdzie szukać naprawdę ciekawych i wartościowych promocji?

Kod promocyjny w sam raz na wiosnę

Etoto kod promocyjny to oferta dla użytkowników tego operatora, przygotowana specjalnie na kwiecień 2019. Jest to zbiór kuponów promocyjnych, z których mogą skorzystać nowi gracze, którzy dopiero co założyli konto na platformie bukmachera. Na liście bonusów do wzięcia znajdują się między innymi darmowe 20 zł przyznawane bez konieczności wpłacania depozytu, bonus na start do 1500 zł czy Bonus Reload, obejmujący zakład do 500 zł. Aby skorzystać z promocji i zgarnąć dodatkowe złotówki, wystarczy zarejestrować się i wybrać interesującą nas opcję. Jeżeli gra z Etoto przypadnie nam do gustu i będziemy aktywnie obstawiać zakłady, możemy także liczyć na zakwalifikowanie się do Ligi VIP, która pozwala np. na o wiele szybsze wypłaty depozytów.

Pamiętaj, aby grać u legalnych bukmacherów

Jeżeli zaliczamy się do tych, którzy oprócz emocji związanych z wydarzeniem sportowym lubią także emocje wynikające z zakładów, to oczywiście mamy do dyspozycji szeroką gamę dyscyplin sportowych do wyboru. Powinniśmy jednak pamiętać, aby grać wyłącznie z bukmacherami legalnie działającymi na terenie naszego kraju. Po czym poznać, że bukmacher jest legalnym operatorem? W informacji o firmie powinniśmy znaleźć informację, że firma posiada odpowiednie zezwolenie wydawane przez Ministra Finansów. Jeżeli jesteśmy w stanie znaleźć taką informację, możemy spokojnie skorzystać z usługi, bez ryzyka bliższego kontaktu z Urzędem Skarbowym czy przepadku depozytu.

Zakłady wzajemne to ciekawy sposób na jeszcze mocniejsze podkręcenie emocji związanych z naszą ulubioną dyscypliną sportu. Jeżeli posiadamy trochę wiedzy i szczęścia, możemy na nich także całkiem dobrze zarobić, a dodatkowe bonusy na start tylko to ułatwiają. Warto też pamiętać o grze z legalnym operatorem, dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić o sprawy podatkowe, a także o to, czy nasze pieniądze w ogóle zostaną nam wypłacone. Jeżeli więc zawsze chcieliśmy spróbować swoich sił, kwiecień w Etoto jest idealnym momentem na rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone