Zamknij
REKLAMA

Wybierasz się na narty? Ubezpieczenie w Colonnade pozwoli Ci cieszyć się nimi bez zmartwień.

09:18, 12.05.2019 | materiały partnera

Z reguły na narty wybieramy się po to, by poczuć adrenalinę i jednocześnie nacieszyć się majestatem gór. Chcemy odpocząć od obowiązków dnia codziennego, które wymuszają na nas rozsądek i przestrzeganie wszelkich zasad. Czasem aż kusi, by o nich zapomnieć i poczuć się prawdziwy smak życia. Jedną z takich chwil jest z pewnością moment, w którym w naszej głowie rodzi się pomysł wyjazdu w góry na narciarski stok. Oczyma wyobraźni widzimy już stromy zjazd zasypany śniegiem i siebie mknącego po nim, niczym zawodowiec. Jest to z pewnością wizja piękna, która pobudza zmysły i mami swoją iluzoryczną atrakcyjnością. Czemu nie należy jej ulegać? Nie bez powodu życie każdego dnia wymaga od nas ulegania radom zdrowego rozsądku oraz stosowania się do ogólnie przyjętych norm. Nasz mózg jako jeden z priorytetów stawia nasze przetrwanie, dlatego, kiedy rozpoczyna on proces przygotowań do wymarzonego przez nas wyjazdu i za fundamentalną kwestię uznaje konieczność zadbania o własne bezpieczeństwo, należy go słuchać. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że za najatrakcyjniejszą ofertę uzna Colonnade - ubezpieczenie narty. Żadne porównywarki, ani rankingi ubezpieczeń narciarskich online nie wykażą się taką precyzyjnością w kwestii oceny oferty danego ubezpieczenia, jak nasz mózg, dlatego nie należy kwestionować jego wyboru.

Ubezpieczenie narciarskie w Colonnade, czy warto? Warto!

Nie bez powodu produkt ten cieszy się taką popularnością wśród ludzi odwiedzających góry. Tych, którzy na jego nabycie zdecydowali się jeszcze przed wyjazdem, nagradza snem spokojnym o to, że należycie zatroszczyli się o ochronę życia swojego i swoich najbliższych. W razie naszego wypadku i konieczności finansowania kosztów leczenia i transportu medycznego za granicą, cała rodzina pogrążyć mogłaby się w długach, a ciężar zobowiązań mógłby okazać się zbyt duży. Potencjalna kontuzja oznacza również w wielu przypadkach brak możliwości wykonywania pracy, w efekcie czego kolejne pieniądze przeciekają nam przez palce. Nagle może okazać się, że ubezpieczenie narciarskie Colonnade, a raczej jego brak, było najgorszą decyzją podjętą w całym naszym życiu. Warto zająć się jego nabyciem już na samym początku procesu przygotowań do wyjazdu, ponieważ jest ono niezwykle atrakcyjne dla każdej grupy sympatyków sportów śnieżnych. Kolejną korzyścią wynikającą z zaufania firmie Colonnade, jest możliwość zapoznania się z całą ofertą i potencjalny zakup przedstawionego w niej produktu już w zaledwie kilka minut. Wszystko dzięki ubezpieczeniu narciarskiemu Colonnade online.

Dlaczego powinienem zdecydować się na ubezpieczenie na narty w Colonnade?

Ubezpieczalnia Colonnade w swej ofercie przewidziała szeroką gamę przykrych sytuacji, na które narażeni jesteśmy podczas wyjazdu. Liczne grono ekspertów spędziło wiele czasu nad przygotowaniem oferty, która w odpowiednim stopniu chronić będzie klienta w każdej sytuacji wymagającej ochrony. Całodobowa linia polskojęzyczna dostępna jest dla klientów przez siedem dni w tygodniu przez cały rok. Wśród elementów łączących się w zakres ochronny, wymienić należy przede wszystkim pakiet assistance wraz z ubezpieczeniem kosztów leczenia (nawet do 200 000 euro!), następstw nieszczęśliwych wypadków, transportu medycznego oraz odpowiedzialności cywilnej. Choć zakres ubezpieczenia na czas trwania umowy jest o wiele szerszy, to właśnie te pięć elementów najbardziej interesować powinno każdego kto planuje wyjazd w góry na narty. Niezależnie od tego, czy interesuje nas ubezpieczenie nart w Polsce, czy za granicą, Colonnade spełni nasze oczekiwania, ponieważ roztacza swoje ochronne ramiona na cały świat i jest dostępne dla każdego w przystępnej cenie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone