Zamknij
REKLAMA

E-sport po raz kolejny ze wsparciem bukmachera. PZBuk sponsorem turnieju Games Clash Masters

09:30, 12.09.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
fot. partnera

Cenne trofeum i 100 tysięcy dolarów – takie nagrody czekają na zwycięzcę finału Games Clash Masters. To e-sportowy turniej w grze komputerowej Counter-Strike: Global Offensive, znanej pod skrótem CS:GO. Oficjalnym bukmacherem i sponsorem tych prestiżowych zawodów została firma bukmacherska PZBuk.

Właścicielem dostępnej w Polsce marki PZBuk jest grupa Cherry AB - firma pochodząca ze Szwecji, założona w 1963 roku. PZBuk jest jedną z jej wielu marek. Funkcjonuje tylko w naszym kraju, a oferta bukmachera jest przygotowywana z myślą o graczach z Polski. Bukmacher jest całkowicie legalny i bez żadnych obaw można korzystać z jego usług znajdując się na terytorium Polski. Działa na podstawie wydanego przez Ministra Finansów zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet. Ministerstwo Finansów przyznało spółce licencję w dniu 28 czerwca 2018 roku. Od tego czasu nastąpiła mocna ekspansja PZBuk. Bukmacher stara się trafić do świadomości polskiego gracza poprzez liczne reklamy i działania marketingowe w mediach, np. w sportowej telewizji Eleven Sports. Firma szatą graficzną strony i całej identyfikacji wizualnej nawiązuje do stylu retro. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o PZBuk przeczytaj tę recenzję: https://www.kod-promocyjny.com.pl/kod-bonusowy-pzbuk/.

Umowa sponsoringowa z Games Clash Masters zakłada ekspozycję marki podczas wszystkich transmisji rozgrywek turnieju. Logo PZBuk będzie widoczne również w trakcie samego wydarzenia w Gdynia Arenie. Nie zabraknie go także w kampanii outdoorowej turnieju w Trójmieście oraz we wszelkiej komunikacji medialnej, zarówno online, jak i stacjonarnej. Przedstawiciele bukmachera przygotowali dla kibiców i graczy e-sportowych sporo atrakcji. W trakcie trwania turnieju na uczestników będą czekały m.in. festiwal food-trucków, spotkania z gwiazdami i influencerami, a także mecz gwiazd. Kibice żądni rywalizacji i emocji będą mogli skorzystać ze stoisk wolnego grania i wielu konkursów.

W Games Clash Masters wezmą udział najlepsi gracze z całego świata. To bardzo często profesjonaliści, dla których gra nie jest jedynie rozrywką, a sposobem na życie i światową karierę. Zawodnicy grający w CS:GO nierzadko występują w organizacjach i klubach, które można porównać do ich odpowiedników w tradycyjnych dyscyplinach sportowych. Nie chodzi tu jednak tylko o elementy, jak logo, herb czy dedykowane stroje. Podobieństwo nie ogranicza się jedynie do symboliki. Kluby e-sportowe bardzo często posiadają profesjonalne zaplecze i wszelkie udogodnienia, jak sztab, własne siedziby i miejsca do treningu. A za grę otrzymują regularne wynagrodzenie wynikające z podpisanych kontraktów.

E-sport rozwija się bardzo prężnie na całym świecie, a Polska nie zostaje w tyle. W Games Clash Masters zawodnicy z naszego kraju zmierzą się przedstawicielami innych państw. Turniej odbędzie się w dniach od 20 do 22 września, a miejscem zmagań będzie Gdynia Arena, gdzie na co dzień występują m.in. koszykarze Asseco Gdyni. Oprócz tytułu i pucharu na zwycięzcę czeka wspomniana pokaźna nagroda pieniężna o wartości 100 tysięcy dolarów.

To nie pierwszy raz, kiedy bukmacher działający legalnie na polskim rynku wspiera turniej e-sportowy. Niedawno na taki ruch zdecydował się STS, który został sponsorem polskiej transmisji Majora oraz eliminacji do niego.

PZBuk – legalny bukmacher. Zezwolenie nr: PS4.6831.26.2017, wydane dnia: 28 czerwca 2018 r.

Za grę u nielegalnych bukmacherów grożą wysokie kary. Obstawiając, nawet w legalnej firmie, narażasz się na uzależnienie od hazardu. Hazard tylko dla osób pełnoletnich.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone