Zamknij
REKLAMA

Kradną co się da. Ujawniono nagranie, w którym rosyjski żołnierz przyznaje się do

20:29, 30.03.2022 | .
Skomentuj fot. Pixabay
REKLAMA

Portal Wirtualna Polska cytuje przechwyconą przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy rozmowę telefoniczną, w której rosyjski żołnierzy przyznaje się żonie do kradzieży. Kobieta prosi z kolei, aby Rosjanin zabierał jak najwięcej rzeczy, gdyż "jaki rosyjski człowiek nic nie zwędził?"

Rosyjski sołdat opowiada, że mieszkańcy domu, który okradł, bardzo dobrze żyli: mieli wyremontowane pomieszczenia, wyposażenie dobrej jakości, a nawet saunę, w której wraz z kolegami "grzeje się już drugi dzień".

Żołnierz relacjonuje, że ukradł trochę kosmetyków, damskie adidasy i nowe t-shirty; dodaje, że wziąłby też laptop, ale obawia się, że mógł się trochę przypalić.

Jak podaje portal Wirtualna Polska żona wyraźnie zachęca męża by brał wszystko co się da. Mówi, że laptop się przyda, ponieważ "Sofija pójdzie do szkoły". Pyta również, czy nie było tam jakichś kompletów odzieży sportowej. Kradzież usprawiedliwia słowami: "jaki rosyjski człowiek nic nie zwędził"  

Na słowa, że pewnie wszyscy jego koledzy też kradną, żołnierz parska śmiechem i odpowiada: "Wynoszą tu wszystko całymi torbami".

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ZZ

3 3

Ci zolnierze to jak Platforma Obywatelska. sami zlodzieje i nic wiecej. 18:21, 11.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aa

1 1

Z - faktycznie platforma nachapała się przy korytku, choć przy obecnej władzy wyglądają na totalnych amatorów. PIS za to dokonuje gwałtów na głowach Polaków, czego jesteś idealnym przykładem. Samo porównanie w temacie wojny na Ukrainie samo cię określa pisowska, zawistna kreaturo. 07:41, 12.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jaja

1 0

a po co te wyzwiska na PiSowców. Ty naprawdę wierzysz w uczciwość platformy? Nie ośmieszaj się🤣 12:56, 04.05.2022


REKLAMA
0%