Zamknij
REKLAMA

Proste sposoby na odświeżenie wyglądu mieszkania

11:02, 13.11.2017 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Proste sposoby na odświeżenie wyglądu mieszkania - fot. nadesłane

Moda bardzo szybko się zmienia, podobnie jest z wystrojem wnętrz. Chcąc mieć nowocześnie zaaranżowane mieszkanie trzeba liczyć się z koniecznością dokonywania częstych modyfikacji. Obecnie wyróżnić można kilka trendów dekoracyjnych. Bardzo popularne są surowe, zimne wnętrza. Przeciwieństwem tego rozwiązania, również cieszącym się dużym zainteresowaniem, jest wystrój ciepły, przytulany, klasyczny. Z pewnością oba wskazane sposoby aranżacji mają swoje wady oraz zalety.

Przytulne wnętrza stale na topie

Nie da się zaprzeczyć, że wnętrza przytulne, ciepłe cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Ściany pomalowane na jasne, słoneczne kolory, dekoracje w pastelowych kolorach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykończenie takiego typu wnętrza elementem bardziej surowym, który sprawi, że pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Jako taki dodatek idealnie sprawdzą się panele 3D. To w ostatnim czasie prawdziwy hit sezonu. W ofercie pierwszego w Polsce producenta tego typu produktów – VHCT można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań. Poszczególne panele znacznie różnią się między sobą. Powierzchnia może być gładka lub porowata. Ponadto istnieje możliwość wyboru pomiędzy panelami w różnych kolorach. Z pewnością jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Panele 3D idealnie będą prezentować się na dużej, niezagospodarowanej powierzchni. Można również wykończyć nimi kominek czy przestrzeń nad telewizorem. Wyróżnić można naprawdę wiele ciekawych pomysłów. Warto jest również zastanowić się nad zakupem donic o kubistycznym kształcie, wykonanych z betonu architektonicznego. To również sposób na przełamanie przytulnego wnętrza dodatkiem o surowym charakterze. Takie donice fantastycznie będą prezentowały się na tle paneli 3D.

Surowe wnętrza hitem sezonu

Zupełnym przeciwieństwem do przytulnych aranżacji są surowe wnętrza, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. To najczęściej w tak urządzonych pomieszczeniach można znaleźć dodatki wykonane z betonu architektonicznego. Nie da się zaprzeczyć, że trudno jest wyobrazić sobie bardziej surowe wykończenie, jak właśnie fragmenty odkrytego betonu czy starych cegieł. Jednak nie w każdym domu istnieje możliwość pozostawienia odsłoniętych, niewykończonych elementów. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie paneli 3D. Należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to naturalny produkt, który estetycznie prezentuje się na dużej powierzchni. W tak zaaranżowanych wnętrzach najczęściej dominują odcienie szarości, czerni, bieli. Surowość wnętrza warto jest przełamać kwiatami, które sprawią, że będzie ono prezentować się jeszcze bardziej naturalnie. Taka aranżacja wymaga, aby we wnętrzu nie znajdowało się zbyt wiele mebli – przestrzeń powinna być otwarta.

(materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone