Zamknij

„Złoty Klucz Przedsiębiorczości” dla Spółki Gabi-Bis

18:47, 24.02.2019 | Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
REKLAMA
Skomentuj
?Złoty Klucz Przedsiębiorczości? dla Spółki Gabi-Bis - fot. Wojciech Bilski

Nagroda Starosty Sępoleńskiego „Złoty Klucz Przedsiębiorczości” została ustanowiona w 2014 roku. Celem Nagrody jest prezentacja pozytywnego wizerunku oraz potencjału gospodarczego powiatu sępoleńskiego, promowanie aktywności przedsiębiorców na rynku gospodarczym, postaw proinwestycyjnych i innowacyjnych, a także upowszechnianie pozytywnych wzorców, budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki oraz promocja usług rynku pracy. Nagroda ma charakter honorowy jest przyznawana przedsiębiorcom działającym na terenie powiatu sępoleńskiego za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej.  Jej celem jest uhonorowanie firm, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe oraz działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej w naszym powiecie. Nagroda wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm działających na terenie powiatu sępoleńskiego.

Kapitułę przyznającą Nagrodę Starosty Sępoleńskiego „Złoty Klucz Przedsiębiorczości” tworzą:

  • Jarosław Tadych - Starosta Sępoleński - Przewodniczący,
  • Waldemar Stupałkowski - Burmistrz Sępólna Krajeńskiego,
  • Wojciech Głomski - Burmistrz Kamienia Krajeńskiego,
  • Waldemar Kuszewski - Burmistrz Więcborka,
  • Leszek Stroiński - Wójt Gminy Sośno,
  • Artur Żychski - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Laureaci nagrody to firmy innowacyjne pod względem zarządzania, linii technologicznych – stawiające na jakość produktów. Znane i cenione nie tylko na lokalnym rynku, ale także na rynkach krajowych i międzynarodowych

W roku 2019 „Złoty Klucz Przedsiębiorczości” otrzymała Spółka Gabi-Bis, której  Prezesem jest Pan Jacek Jerczyński. Wniosek o przyznanie nagrody Spółce Gabi-Bis złożył Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski. Gabi-Bis jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą. Historia firmy sięga 1991 roku, kiedy to powstała pierwsza fabryka mebli tapicerowanych w Piaskach. W 2000 roku Gabi-Bis rozpoczęło produkcję w miejscu Chojnickich Fabryk Mebli w Więcborku. W 2006 roku  otwarto halę produkcyjną w nowej lokalizacji w Runowie Krajeńskim, gdzie obecnie zatrudnienie znajduje ok. 800 osób. Głównym źródłem przychodów firmy jest produkcja mebli tapicerowanych. Spółka angażuje się w działania mające na celu rozwój lokalnej społeczności poprzez udział w licznych projektach takich jak: „Edukacja dorosłych na rzecz rynku pracy w powiecie sępoleńskim, świeckim i tucholskim”, realizację cyklicznych zajęć nauki zawodu logistyk dla uczniów CKZiU w Więcborku, pomoc rzeczową i finansową dla szkół, kół sportowych oraz mieszkańców powiatu poszkodowanym przez nawałnicę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

REKLAMA
(Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SoniaSonia

0 0

Szkoda, że Gabi została tak późno zauważana! 16:47, 03.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

widzwidz

1 0

Super! Nasza firma wyróżniona! 19:19, 03.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone