Zamknij
REKLAMA

Wielkie pojazdy wibrosejsmiczne sprawdzą, co kryje krajeńska ziemia

22:33, 25.01.2020 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
fot. Geofizyka Toruń

Już w marcu na terenie gmin Więcbork, Mrocza, Złotów, Zakrzewo i Łobżenica będą prowadzone badania geofizyczne (prace sesjsmiczne) w związku z realizacją projektu pod nazwą „Polowe prace sejsmiczne 3D Zabartowo”, na rzecz Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Prace wykonywane będą przez Spółkę Geofizyka Toruń S.A.

Celem badań jest poszukiwanie i rozpoznawanie złóż ropy naftowej i gazu ziemnego. Badania geofizyczne polegać będą na rejestrowaniu mikrodrgań sejsmicznych generowanych mechanicznie przez specjalne pojazdy wibrosejsmiczne.

W związku z powyższym konieczne będzie wejście na teren działek/ gospodarstw przez pracowników Spółki Geofizyka S. A. W tym celu przedstawiciel Grupy Sejsmicznej ustali z właścicielami terminy wejścia z pracami na poszczególne działki/ gospodarstwa.

Za ewentualne szkody wyrządzone w toku badań sejsmicznych, zgodnie z przepisami prawa geologicznego i górniczego, przysługuje odszkodowanie.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MieszkaniecMieszkaniec

3 1

Ja ich nie wpuszcze, jak chca wejsc niech płaca, ja jak od panstwa cos chce to kaza słono płacić za kazde g o w n o. 19:18, 26.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

też mieszkaniecteż mieszkaniec

3 0

Nie będziesz miał nic do gadania 22:21, 30.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone