Zamknij

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo

18.55, 13.09.2021 źródło: KPP Człuchów Aktualizacja: 20.03, 13.09.2021
Skomentuj fot. KPP Człuchów
REKLAMA

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w minioną sobotę (11 września) na trasie Człuchów - Przechlewo, gdzie samochód marki Renault Trafick uderzył w drzewo. Kierujący samochodem 21-letni mieszkaniec gminy Przechlewo został zabrany do szpitala, był trzeźwy. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do panujących warunków i ostrożność na drodze.

W ubiegłą sobotę tuż po godzinie 7.00 policjanci z Człuchowa zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło w pobliżu Pawłówka na trasie Człuchów-Przechlewo, gdzie samochód uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce pojechali funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że kierujący busem 21-letni mieszkaniec gminy Przechlewo jechał z Człuchowa w stronę Przechlewa, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem w miejscu zdarzenia, aktualnie ustalają przyczynę wypadku. Poszkodowany kierowca podróżował sam, z urazem nogi został zabrany do szpitala, był trzeźwy. 

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu się do podróży i zaplanowaniu przerw na odpoczynek i kawę.

(źródło: KPP Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%