Zamknij

Tak może wkrótce wyglądać teren wokół budynku Starostwa w Pile. Jak Wam się podoba?

22.21, 02.02.2021 źródło: Starostwo Powiatowe w Pile Aktualizacja: 10.19, 03.02.2021
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Tak wyglądają wizualizacje zagospodarowania terenu za budynkiem Starostwa Powiatowego, przy alei Niepodległości 33/35 w Pile, przygotowane przez Biuro Obsługi Architektonicznej ARCHI-GRAF z Piły. To oczywiście na razie propozycje - czytamy na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Pile.

- Zgodnie z zapowiedzią wraz z termomodernizacją budynków Starostwa zamierzamy teren ten wkomoponować w teren Wyspy i stworzyć tu nową ogólnodostępną strefę rekreacji dla mieszkańców, w której będą mogli spacerować i wypocząć - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Jak widać na projektach może tu powstać np. deptak spacerowy z małą architekturą wystawienniczą, wiata widokowa z pomostem do cumowania kajaków, a nawet ogólnodostępna kawiarnia. Wygląda to naprawdę imponująco.

Przypomnijmy, że w ramach projektu Eko-Edukacja w Powiecie Pilskim - Etap II zaplanowano jeszcze wyposażenie istniejącej ścieżki edukacyjnej (między budynkami Starostwa przy wejściu na Wyspę) w nowoczesne gabloty solarne z planszami dotyczącymi m.in. ochrony przyrody, wiatę edukacyjną, ławki i pulpity edukacyjne oraz edukacyjne gry plenerowe. Całość będzie stanowić wyjątkowe miejsce rekreacji dla całych rodzin.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%