Zamknij

Powiat Pilski Liderem Rozwoju Regionalnego!

17.07, 14.10.2021 źródło: Starostwo Powiatowe w Pile Aktualizacja: 11.47, 15.10.2021
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Powiat Pilski został uhonorowany nagrodą Grand Prix Lider Rozwoju Regionalnego 2020/2021.

Nagrodę odebrał starosta pilski Eligiusz Komarowski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu w Pile Kazimierzem Wasiakiem podczas VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbył się w dniach 5-7 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jest to nagroda Polskiej Agencji Przedsiębiorczości oraz redakcji „Biznes Plus” Gazety Wyborczej i "Forum Przedsiębiorczości" Magazynu Forbes.

Tytuł Lider Rozwoju Regionalnego przyznawany jest firmom i samorządom działającym dla dobra lokalnej społeczności, skutecznie pozyskującym fundusze unijne na inwestycje oraz realizującym je sprawnie i szybko, nie zapominającym przy tym o wielu innych potrzebach mieszkańców.

- Jestem dumny, że Powiat Pilski znalazł się w gronie wyróżnionych samorządów, a pozytywne zmiany jakie u nas zachodzą, zauważane są na arenie ogólnopolskiej. Nagroda, którą otrzymaliśmy to nie tylko powód do satysfakcji, ale tak naprawdę jest to jedna z form podziękowania dla moich współpracowników, bez których nie byłoby tego sukcesu – mówi starosta Eligiusz Komarowski.
 
Podczas VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości starosta pilski Eligiusz Komarowski był też prelegentem panelu nt. perspektyw rozwoju samorządu, w którym uczestniczyli również m.in. prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak i Katarzyna Szumielewicz z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO) z Komisji Europejskiej.
 
VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie gospodarcze w Polsce, w którym uczestniczą przedstawiciele świata nauki, biznesu, samorządu, parlamentarzystów oraz administracji rządowej.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%