W najbliższym tygodniu część mieszkańców powiatu pilskiego będzie bez prądu. Enea planuje wyłączenia w gminach: Wysoka, Wyrzysk, Szydłowo, Ujście i Piła. Gdzie dokładnie?
Wysoka
3 kwietnia, godz. 09:00 - 3 kwietnia, godz. 13:00
gm. Wysoka: Nowa Rudna 40, 41, 42A, 42B, 43, 44, 45, dz. 180/10 gospodarstwo, dz. 175/1 hydrofornia.
Szydłowo
4 kwietnia, godz. 08:00 - 4 kwietnia, godz. 14:00
Pokrzywnica
Piła
4 kwietnia, godz. 08:00 - 4 kwietnia, godz. 12:00
Piła ul. Szybowników 7, dz.119, przepompownia.
Wyrzysk
4 kwietnia, godz. 09:00 - 4 kwietnia, godz. 14:00
gm. Wyrzysk: Osiek ul.Dębowa 11-19-nieparzyste, Kasztanowa 1-5, 13, 15, 18, Ceramiczna 17, Krótka 1-3 B, 7, 8, Bukowa 1-8, Leśna 3, Kwiatowa 1-11;
Szydłowo
5 kwietnia, godz. 08:00 - 5 kwietnia, godz. 14:00
Pluty
Szydłowo
5 kwietnia, godz. 08:00 - 5 kwietnia, godz. 15:00
Dobino stacja Katodowa, Dobino 31, 31A, 30, 58, 58A, 59, 60, 61, 62, 69,
Wyrzysk
6 kwietnia, godz. 08:00 - 6 kwietnia, godz. 17:00
Wyrzysk ul. Wierzbowa 3-5, Kwiatowa 3-19, Polna 3-17-nieparzyste, Bydgoska 4-12, Hydrofornia dz. nr 168/5, Wierzbowa POM K-2218;
Wyrzysk
6 kwietnia, godz. 08:00 - 6 kwietnia, godz. 09:00
Wyrzysk ul. Lipowa 1, 2, 4, 6, 8, 10, Mandarynkowa 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, Różana 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, Makowa 1, Kalinowa 1, 2, 3, 5, 7, Akacjowa 1-12, 2A, Wiejska 1, 3, 4, 6, 8, 10, 14, (Szkoła), Wyrzysk Skarbowy 31, 31A, 32, 33, dz. 485, 22-Stycznia 41 (Szpital), Pod Czubatką 1, 3, 4, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 34B, Pomorska 2, 4, 6-10, 16A, Bydgoska 5D, 9 (A B C D E F), Krajeńska 2, Oczyszczalnia Wyrzysk K-2184.
Wyrzysk
6 kwietnia, godz. 16:00 - 6 kwietnia, godz. 17:00
Wyrzysk ul. Lipowa 1, 2, 4, 6, 8, 10, Mandarynkowa 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, Różana 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, Makowa 1, Kalinowa 1, 2, 3, 5, 7, Akacjowa 1-12, 2A, Wiejska 1, 3, 4, 6, 8, 10, 14, (Szkoła), Wyrzysk Skarbowy 31, 31A, 32, 33, dz. 485, 22-Stycznia 41 (Szpital), Pod Czubatką 1, 3, 4, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 34B, Pomorska 2, 4, 6-10, 16A, Bydgoska 5D, 9 (A B C D E F), Krajeńska 2, Oczyszczalnia Wyrzysk K-2184.
Wyrzysk
7 kwietnia, godz. 07:00 - 7 kwietnia, godz. 13:30
gm. Wyrzysk: Dąbki 3-111 i 15-17, przepompownia, telefony;
Ujście
7 kwietnia, godz. 06:30 - 7 kwietnia, godz. 07:30, 7 kwietnia, godz. 19:00 - 7 kwietnia, godz. 20:00
Byszki 41, 42, 43, 43A, 44, 45, 70, 72, 82, 86, 87, 150, dz. 966/1, dz.224/8, dz.224/9, dz.224/6.
Ujście
7 kwietnia, godz. 06:30 - 7 kwietnia, godz. 20:00
Byszki 46, 46A, 47, 48, 152, 157, dz.308/3, dz. 216/4, dz.216/7, dz. 302/5.
Piła
7 kwietnia, godz. 08:00 - 7 kwietnia, godz. 18:00
Piła ul. Wypoczynkowa 1,3, dz.9, dz.42.
Piła
7 kwietnia, godz. 08:00 - 7 kwietnia, godz. 13:00
Zawada 52.
Szydłowo
7 kwietnia, godz. 08:00 - 7 kwietnia, godz. 14:00
Kłoda 30, 31, Pokrzywnica 59, Gądek Gospodarstwo Rolne, Gądek 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Gądek Stawy
Ujście
8 kwietnia, godz. 08:00 - 8 kwietnia, godz. 09:00, 8 kwietnia, godz. 15:00 - 8 kwietnia, godz. 16:00
Mirosław 66, 67, 68, 69, 70, 59, 60, 61, 62, 63, 64A, 64B, 64C, 64D, 65, 71, Dz.207/21, Dz.166/6, dz.46/9, ogrody działkowe, świetlica, stacja pomp.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz