Wiadomości z regionu

Zamknij

Gmina Sośno: Mierucin z nowym chodnikiem

źródło: Gmina Sośno 18:32, 18.06.2026
Skomentuj Gmina Sośno: Mierucin z nowym chodnikiem Gmina Sośno - Mierucin z nowym chodnikiem - fot. UG Sośno

9 czerwca br. dokonano odbioru drugiego etapu budowy chodnika realizowanego w ramach przebudowy drogi powiatowej w Mierucinie (Gmina Sośno). W ramach tegorocznego zadania wykonano 183 metry nowego chodnika.

Inwestycja stanowi kontynuację prac z 2025 roku, kiedy powstał pierwszy odcinek o długości 236 metrów. Zadanie zostało zrealizowane i współfinansowane przez Powiat Sępoleński oraz Gminę Sośno w ramach wspólnego przedsięwzięcia samorządów.

Nowy chodnik znacząco poprawi bezpieczeństwo pieszych, zapewniając im bezpieczniejsze przemieszczanie się wzdłuż drogi powiatowej.

(źródło: Gmina Sośno)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%