Zamknij

Kamień: Konferencja prasowa poseł Ewy Kozaneckiej

17.04, 10.07.2020 E.S
Skomentuj Kamień: Konferencja prasowa poseł Ewy Kozaneckiej - fot. Ewa Szydeł
REKLAMA

W piątek 10.07.2020 na placu przy kamieńskim posterunku policji Poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka zwołała konferencję prasową podsumowującą kończącą się kampanię prezydencką. 

W obecności członków i sympatyków PiS z powiatu sępoleńskiego podkreśliła najistotniejsze sprawy, którymi podczas swojej kadencji zajmował się Prezydent Andrzej Duda. Nieprzypadkowo też konferencja odbyła się przy posterunku Policji w Kamieniu Krajeńskim, który to posterunek za prezydentury Andrzeja Dudy odtworzono po tym, jak w roku 2012, za rządów PO, został zlikwidowany.

PiS jest symbolem odwracania wszystkich negatywnych działań, symbolem naprawiania błędów, które popełniała Platforma Obywatelska za swoich rządów. Dzisiaj staramy się aby Polska się rozwijała. I tak jak po poprzednich wyborach prezydenckich zaczęliśmy wspólnie z panem prezydentem rozwój Polski i odtwarzanie wszystkich instytucji, placówek, które przez PO były likwidowane, tak chcemy nadal to czynić. Przypomnę szanowni państwo, że za czasów Platformy Obywatelskiej prawie 400 posterunków Policji zostało zlikwidowanych, blisko 1000 placówek pocztowych zostało zlikwidowanych i ponad tysiąc szkół. Szanowni państwo chcemy dalej budować silną i ambitną Polskę, odbudowujemy krok po kroku posterunki, tak jak ten tutaj w Kamieniu Krajeńskim, który zlikwidowano w roku 2012, a który odtworzyliśmy w 2018. W przyszłym tygodniu będziemy otwierać kolejny odtworzony posterunek policji w Sadkach w gminie Nakło. Robimy to wszystko po to, by Polska oprócz tego, że się rozwija, była bezpieczna dla Polaków - mówiła podczas spotkania w Kamieniu Krajeńskim poseł Ewa Kozanecka.

Budujemy drogi, dbamy o politykę społeczną, rodzinną, troszczymy się o pracowników, zadbaliśmy o wzrost nakładów na służbę zdrowia, dwukrotnie wzrosła też liczba miejsc opieki dla najmłodszych, zmniejszyliśmy lukę VAT-owską, wzrósł PKB, to są wszystko te dokonania, które w ciągu ostatnich pięciu lat zostały zrealizowane dzięki współpracy rządu z prezydentem, to są te owoce, z których mogą i mają korzystać Polacy. Takiej właśnie Polski chcemy, Polski rozwoju, Polski ambitnej, Polski pod przewodnictwem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy - dodała pani poseł.


Nie chcemy powielania błędów PO, bo jak można sobie wyobrazić likwidowanie tysięcy placówek, posterunków, urzędów pocztowych, szkół... Przecież to ma służyć mieszkańcom. Musimy myśleć o społeczeństwie. Musimy myśleć o Polakach. Dlatego proszę o pójście na wybory, proszę o to, by wybrać Andrzeja Dudę, Polaka, prezydenta wszystkich Polaków, prezydenta spraw Polski, i który będzie dbał o interesy Polski - powiedziała na zakończenie poseł Ewa Kozanecka.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

xx

0 1

Celebrytka 06:22, 12.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%