Zamknij

Wstrząsająca zbrodnia w Kamieniu Krajeńskim

21.07, 12.08.2021 E.S
Skomentuj fot. Kanal10.pl
REKLAMA

Jak poinformował portal Kanal10.pl w czwartek 12 sierpnia 2021 roku w Kamieniu Krajeńskim doszło do zabójstwa starszego małżeństwa. Z informacji portalu wynika, że życie swoim dziadkom odebrał 23-latek, który zgłosił się na miejscowy Posterunek Policji.

- W czwartek o godz. 10.30 na posterunek policji w Kamieniu Krajeńskim przyszedł 23-letni mężczyzna, który poinformował policjantów, że zabił swoich dziadków. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili to zdarzenie. Zastali zwłoki 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny z obrażeniami. Na miejsce przybył prokurator rejonowy w Tucholi, który obecnie nadzoruje czynności wykonywane przez policjantów. Cały czas trwają czynności. Prowadzone są dowody i zabezpieczane są ślady. 23-latek mężczyzna był trzeźwy i został zatrzymany. Na chwilę obecną nie zostały mu postawione żadne zarzuty – informuje nasz portal asp. szt. Aleksandra Bratz z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Jak się nieoficjalnie dowiedział portal Kanal10.pl, ofiary miały rany kłute, prawdopodobnie od ciosów nożem lub sztyletem. Takie przedmioty zostały tam zabezpieczone. Znaleziono także zabitego psa. 

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu w Tucholi.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%