W związku z dramatyczną sytuacją na południu Polski APELUJEMY do Was Nasi Mieszkańcy o wsparcie dla powodzian.
Sytuacja jest bardzo poważna. Zniszczone domy i infrastruktura, utrata dobytku życia to tylko część widocznej tragedii jaka spotkała Naszych Rodaków. Skala zniszczeń jest ogromna i jeszcze w pełni nieznana.
MUSIMY DZIAŁAĆ.
Przyczyńmy się, by choć kawałek normalności jak najszybciej wrócił do życia poszkodowanych powodzian, aby poczuli odruch solidarności Mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie.
Każda złotówka, każda udostępniona informacja, każdy moment poświęcony na pomoc ma wielkie znaczenie i może być promykiem nadziei dla kogoś, kto stracił wszystko.
Jak pomóc?
Wpłać dowolną kwotę na konto Gminy Sępólno Krajeńskie o nr 75 2030 0045 1110 0000 0286 4620, z dopiskiem „Powodzianie” – każda suma zbliża nas do celu.
Udostępnij tą informację, aby wieść o potrzebujących dotarła do jak największej liczby osób.
W trudnych sytuacjach zawsze stajemy na wysokości zadania.
Zróbmy to kolejny raz!
BURMISTRZ
SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO
WALDEMAR STUPAŁKOWSKI
MACIEJOSSA12:19, 26.09.2024
Mieszkańcy Sępólna przestańcie popierać pana Tuska , który odpowiada za skalę zniszczeń po powodzi , gdyż to on zignorował ostrzeżenia płynące z UE. Jest to dziwne jak na tak rzekomo pro unijnego polityka. Być może on sam mniej poważnie traktuje to lewackie dziadostwo , niż członkowie komisji , którym marzy się rondo UE. Wyborcy PO i jej koalicjantów uświadomcie sobie , iż jesteście współodpowiedzialni nie tylko za tragedię powodzian, ale również za wszelkie zło , które się wydarzyło i jeszcze się wydarzy za obecnych rządów. Czy wasza awersja do Kaczyńskiego dlatego , że jest niski, mlaska i ma kota jest ważniejsza od losów Polski ? Zastanówcie się nad tym.
4 0
Dobry komentarz i dobrze ,ze poruszono w nim sprawę nazwy sępoleńskiego ronda któremu komisja postanowiła nadać imię Unii Europejskiej. Brak słów, już gorzej nie mogli wybrać! , a przecież nazwa ronda miała być związana z Sępólnem . Spośród 10 propozycji różnych nazw wybrano tą fatalną Unię 👎Na pewno mieszkańcom to się nie spodoba , lepsza byłaby nazwa RONDO KRAJEŃSKIE 👍.