Zamknij

Zakrzewo: 8.500 zł dla Orkiestry - FOTO

14:49, 15.01.2018 | UG Zakrzewo
REKLAMA
Skomentuj
Zakrzewo: 8.500 zł dla Orkiestry - fot. UG Zakrzewo

Po raz pierwszy na własne konto z organizacyjnym i frekwencyjnym sukcesem zagrał sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zakrzewie.

Pierwszym akordem niedzielnego finału był turniej piłki nożnej halowej, większość atrakcji zaplanowano jednak na popołudnie. Począwszy od inauguracji finału o 15:00 aż do pokazu sztucznych ogni – światełka do nieba, przez kilka godzin w szkolnym budynku i wokół niego działo się bardzo dużo. 

Bez względu na wiek czy płeć, każdy mógł w programie odnaleźć coś interesującego dla siebie. Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji, m.in.: występy artystyczne przedszkolaków i uczniów, widowiska sceniczne, koncert klarnetowy, fortepianowy i występ beatboxera czy też pokaz pierwszej pomocy udzielanej noworodkowi – wszystko to przeplatane licytacjami atrakcyjnych fantów. 

Imprezie towarzyszyły stanowiska tematyczne: pracownia „Tajniki grafiki", instruktaż samobadania organizowany przez Amazonki, warsztaty makijażu z Makeup by Rose, malowanie twarzy, warsztat „Świat w obiektywie" a także bezpłatną kawiarenkę – strefę relaksu na piętrze. 
Dla nieco bardziej wytrzymałych, ze względu na stosunkowo niską temperaturę, przed budynkiem szkoły zorganizowano zimowe pogrywanie przy grillu i ognisku. Bardziej aktywni mogli wziąć udział w turnieju tenisa stołowego czy też odwiedzić salę gier i zabaw. 

Frekwencja była wysoka i jak na pierwszy raz na własne konto, osiągnięty rezultat należy ocenić pozytywnie - sztab WOŚP przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie zebrał 8.499,36 zł i 1 euro tym samym dokładając solidną cegiełkę w budowie szlachetnego dzieła zwanego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli i tym, którzy zechcieli spędzić niedzielne popołudnie z Orkiestrą. SieMa! 

(UG Zakrzewo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone