Zamknij
REKLAMA

Transport publiczny w powiecie - konsultacje społeczne

20:57, 27.07.2021 | Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
Skomentuj
REKLAMA

OGŁOSZENIE w sprawie przeprowadzenia konsultacje społecznych z mieszkańcami powiatu nakielskiego dotyczących projektu pn. „Aktualizacja Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu nakielskiego."

Informujemy, iż zgodnie z zapisami ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U.2021 poz. 247 t.j.) odbędą się konsultacje społeczne projektu pn. „Aktualizacja Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu nakielskiego.”

Proces konsultacji społecznych będzie prowadzony przez 21 dni, tj. w okresie od 27 lipca 2021 roku do 17 sierpnia 2021 roku.

Konsultacje odbędą się poprzez zgłaszanie uwag i opinii w następujących miejscach i formach:

elektronicznej, przesłanej na formularzu konsultacyjnym drogą elektroniczną w wersji nieedytowalnej (plik zapisany w formacie .pdf lub .jpg) na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem „Konsultacje społeczne dot. Analizy kosztów i korzyści”, w czasie trwania konsultacji;

papierowej, przesłanej na formularzy konsultacyjnym drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 54, 89-100 Nakło nad Notecią (obowiązuje data wpływu), w czasie trwania konsultacji;

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do Analizy kosztów i korzyści. 

W załączeniu (do pobrania w plikach):

Projekt „Aktualizacja Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu nakielskiego (.pdf).

Wzór formularza do zgłaszania uwag/zmian (w wersji pdf i edytowalnej w formacie .doc).

(Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%