Zamknij
REKLAMA

Uratuj serce małej Emilki z Nakła!

18:27, 14.01.2022 | .
Uratuj serce małej Emilki z Nakła!
REKLAMA

Emilka to dwuletnia mieszkanka Nakła nad Notecią. Od urodzenia jej drugim domem są szpitale, które nierozerwalnie łączą się z ciągłym strachem, bólem i niepewnością. Emilka choruje bowiem na śmiertelną wadę serca - wspólny kanał przedsionkowo-komorowy. Ma też zespół Downa, a dodatkowo cierpi na nadciśnienie płucne i sinicę.

W Polsce lekarze rozłożyli ręce - operacja ratująca życie, pomimo wcześniejszych obietnic, nie jest możliwa. Usłyszeliśmy od nich, że choroba postępuje, a nasze dziecko umiera! "Rok, może dwa. Ale właściwie odejść może w każdej chwili…" 

Ta informacja to był cios prosto w serce. Zaczęliśmy szukać pomocy za granicą. I udało się! 4 listopada 2021 r. przyszła pozytywna odpowiedź z amerykańskiej kliniki Boston Children's Hospital. Wycena operacji - 1 500 000 zł! Kosztorys zwalił nas z nóg, ale to jedyna szansa dla Emilki. Czasu zostało niewiele, a z dnia na dzień nasza córeczka słabnie. 

Ofiaruj jej swoją cegiełkę, wesprzyj modlitwą, opowiedz jej historię innym. Każda pomoc ma ogromne znaczenie!

Emilia jest podopieczną Fundacji Espero - Nadzieja dla Dzieci i z  ramienia tej fundacji została uruchomiona zbiórka na portalu siepomaga.pl

www.siepomaga,pl/emilia-rybarczyk


Magdalena Buritta - opiekun zbiórek celowych
Fundacja Espero - Nadzieja dla Dzieci

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%