Zamknij
REKLAMA

Powiat Sępoleński: od 1 czerwca Starostwo Powiatowe rozszerza możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie

08:49, 29.05.2020 | E.S
Skomentuj Powiat Sępoleński: od 1 czerwca Starostwo Powiatowe rozszerza możliwość osobistego załatwiania spraw w urzędzie - fot. e-krajna.pl
REKLAMA

Szanowni Mieszkańcy, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim od dnia 1 czerwca 2020 roku rozszerza możliwość osobistego załatwiania spraw w budynku urzędu. Urząd będzie czynny w dotychczasowych godzinach pracy, przy zachowaniu wzmożonego reżimu sanitarnego.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, na podstawie zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów wytycznych dotyczących zachowania rygorów sanitarnych, wprowadziliśmy limity dotyczące liczby osób przebywających w budynku urzędu. Limity te są uzależnione od powierzchni miejsca wyznaczonego do obsługi. Do budynku będzie można się dostać wyłącznie głównym wejściem. Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała mieć środki ochrony osobistej w postaci maseczek. Na parterze oraz na piętrach umieszczone będą urządzenia z płynem do dezynfekcji rąk. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób (co najmniej 2 metry).

Przed przybyciem do Starostwa Powiatowego, prosimy o kontakt telefoniczny z wydziałem, do którego zamierzają się Państwo udać - zachęcamy Państwa do zdalnego załatwiania spraw urzędowych.

Przy bocznym wejściu do Urzędu nadal funkcjonować będzie skrzynka podawcza, w której będzie można pozostawić pisma i dokumenty.

Dodatkowo, na stronie: www.gov.pl znajdują się informacje i filmy instruktażowe dotyczące spraw i sposobu załatwienia ich przez internet. Zachęcamy do zapoznania się z serwisem: Urząd zawsze otwarty - e-Polak potrafi. Można dowiedzieć się z niego m.in. jak załatwić formalności związane z kupnem lub sprzedażą samochodu, a także co to jest pismo ogólne i jak je wysłać.

Jarosław Tadych
Starosta Sępoleński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz