Zamknij
REKLAMA

Z dniem 1 sierpnia zmiany na stanowisku Skarbnika Powiatu

16:30, 25.06.2020 | E.S
Skomentuj Z dniem 1 sierpnia zmiany na stanowisku Skarbnika Powiatu - fot. Wojciech Bilski Powiat Sępoleński
REKLAMA

Podczas dzisiejszej sesji Rada Powiatu podjęła uchwały w sprawie odwołania i powołania Skarbnika.

Władysław Rembelski z dniem 31 lipca br. kończy pełnienie funkcji. Skarbnik Powiatu Pan Władysław Rembelski złożył wniosek o rozwiązanie z tym dniem stosunku pracy za porozumieniem stron. W związku z powyższym Starosta Sępoleński złożył wniosek o odwołanie Pana Władysława Rembelskiego ze stanowiska.

Przewodniczący Rady Powiatu, Zarząd, Starosta oraz Radni, Dyrektorzy jednostek organizacyjnych i współpracownicy podziękowali Panu Skarbnikowi za pełną zaangażowania pracę na rzecz Powiatu.

Dziękujemy za sumienność i rzetelność w pracy i Pana zaangażowanie, które było szczególnie widoczne w ostatnich latach, kiedy Powiat będąc w trudnej sytuacji pozyskiwał środki zewnętrzne na realizowane inwestycje. Wiązało się to z ogromem pracy Skarbnika i całego Wydziału.

Dziękując panu Skarbnikowi wszyscy życzyli mu dobrego zdrowia, spełnienia marzeń, dalszego zaangażowania w sprawy Powiatu oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata.

Podziękowania złożył również Pan Skarbnik, podkreślając, że zawsze mógł liczyć na pomoc i wsparcie co było dla niego niezmiernie ważne.

Pan Władysław Rembelski pełnił swoją funkcje od 25 czerwca 2014 roku. Jego miejsce zajmie wieloletni pracownik Wydziału Finansów Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim Pani Małgorzata Masiłkin, która obejmie stanowisko 1 sierpnia br. Pani Skarbnik gratulujemy, życzymy wytrwałości i samych sukcesów.

tekst i fot. Powiat Sępoleński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz