Zamknij

SZLACHETNA PACZKA szuka odważnych wolontariuszy i bohaterskich rodzin!

20:00, 08.09.2020 | E.S
Skomentuj SZLACHETNA PACZKA szuka odważnych wolontariuszy i bohaterskich rodzin!
REKLAMA

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi.

Chcesz zostać wolontariuszem? Zgłoś się na www.superw.pl i czekaj na telefon od lidera rejonu. Do zadań wolontariusza należy współtworzenie rejonu, spotkania z rodzinami, tworzenie opisu w systemie, kontakt z darczyńcami i Weekend Cudów, kiedy rozwozimy pomoc do potrzebujących.

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. W Polsce nie brakuje osób, które nauczyły się wyglądać na ubogie i dzięki wzbudzaniu litości, zarabiają na swojej „biedzie”. Takim ludziom nie pomagamy.

Chcesz zgłosić rodzinę, ale nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami na Facebooku: Szlachetna Paczka – Sępólno Krajeńskie, napisz maila na [email protected], skorzystaj ze strony www.szlachetnapaczka.pl lub zadzwoń do lidera rejonu: 502 522 577. Pamiętaj, że rodziny nie mogą zgłaszać się same.

Robert Czerechowski - Lider rejonu Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz