Zamknij
REKLAMA

Złoty Klucz Przedsiębiorczości dla firmy SPICA MEBLE Dariusz Spica

14:24, 31.05.2021 | Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
Skomentuj fot. Marcin Jarski - Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim
REKLAMA

SPICA meble Dariusz Spica laureatem Nagrody Starosty Sępoleńskiego „Złoty Klucz Przedsiębiorczości” w 2021 roku. Uroczyste wręczenie Nagrody nastąpiło podczas sesji Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim w dniu 28 maja 2021 roku. Nagroda ma charakter honorowy i została przyznana za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie sępoleńskim.

SPICA meble Dariusz Spica zajmuje się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Produkuje m.in. meble kuchenne, garderoby, biblioteki, sypialnie, balustrady i schody. Wyroby firmy cechuje unikalny styl i elegancja. SPICA meble - to meble tworzone ze smakiem, doskonały produkt dla osób, które poszukują wyjątkowych produktów. Klienci firmy mogą liczyć na profesjonalną wizualizację komputerową, projekt techniczny przyłączy oraz poradę specjalistów w zakresie projektowania wnętrz. Firma od wielu lat współpracuje z biurami projektowymi w kraju i za granicą, kieruje się ideą tworzenia niezwykłych miejsc, wyróżniających się wysoką funkcjonalnością i niepowtarzalnym klimatem.

SPICA meble wybrało strategię produkcji opartej na kontraktach długoterminowych. Pan Dariusz Spica posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej i realizacji projektów innowacyjnych. Firma w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 zrealizowała projekt pn. „Realizacja zadań strategii rozwoju klastra Grupa Meblowa HORECA”. SPICA meble stawia na innowacyjność, rozwój nowych technologii oraz eko-innowacyjność, która umożliwia efektywne wykorzystanie surowców i redukcję kosztów. Firma od lat wspiera lokalne kluby sportowe, organizacje pozarządowe, szkoły oraz podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim. Współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie tworzenia nowych  miejsc pracy i aktywizacji osób bezrobotnych. Nagroda wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm działających na terenie powiatu sępoleńskiego. „Złoty Klucz Przedsiębiorczości” jest świadectwem, potencjału gospodarczego jaki jest w naszym powiecie.  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%