Zamknij
REKLAMA

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim

22:53, 09.08.2019 | źródło: Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
Skomentuj Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim - fot. Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
REKLAMA

9 sierpnia 2019 r. Starosta Sępoleński Jarosław Tadych przekazał gratulacje st. kpt. Dariuszowi Chylewskiemu z okazji powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Pan st. kpt. mgr inż. Dariusz Chylewski swoją służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej rozpoczął 14 września 1998 roku w Jednostce Ratowniczo–Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku stażysty. W maju 2006 roku ukończył Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Pan st. kpt. mgr inż. Dariusz Chylewski w strukturach Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim piastował po kolei stanowiska od stażysty w podziale bojowym do stanowisk dowódczych i kierowniczych w systemie codziennym. Od 1 października 2012 roku służbę pełnił na stanowisku Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Na stanowisku tym sumiennie realizował swoje zadania do dnia 31 stycznia 2019 roku. Od 1 lutego 2019 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz