Zamknij
REKLAMA

XXIV Wieczór Seniora [FOTO]

23:01, 06.10.2019 | E.S
Skomentuj
XXIV Wieczór Seniora
REKLAMA

Z początkiem jesieni, w październiku, miesiącu, w którym obchodzony jest Międzynarodowy (1 października) i Europejski (20 października) Dzień Osób Starszych, PZERiI Oddział w Więcborku od 24 już lat organizuje uroczyste spotkania dla emerytów, rencistów i osób z niepełnosprawnościami. Od 20 lat spotkania te odbywają się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku. Tam też, w minioną sobotę seniorzy z gminy Więcbork i gminy Sośno bawili się na XXIV Wieczorze Seniora.

Tradycyjne coroczne spotkanie emerytów, rencistów i osób z niepełnosprawnościami jest okazją do uhonorowania Złotych Jubilatów, przyjęcia w szeregi związku nowych członków, wyróżnienia najaktywniejszych i zasłużonych dla PZERiI seniorów, a także podziękowania osobom i instytucjom, które wspierają działalność więcborskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Wieczór Seniora to także okazja do wspólnej zabawy, serdecznych rozmów przy kawie i torcie ufundowanym przez Burmistrza Więcborka Waldemara Kuszewskiego.

Podczas sobotniego spotkania Seniorem Roku 2019 ogłoszono Wiesława Grzeszczaka. Pan Wiesław uhonorowany zaszczytnym tytułem, z rąk burmistrza Waldemara Kuszewskiego odebrał statuetkę Sowy. 

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odznaczono Złotych Jubilatów:

  • Jolantę i Leszka Antczaków
  • Annę i Stanisława Bujaków
  • Jadwigę i Wiesława Grzeszczaków
  • Janinę i Augusta Porazińskich

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XXIV Wieczoru Seniora.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz