Zamknij
REKLAMA

Powiat sępoleński: Konkursy dla organizacji dopiero w kwietniu!

15:13, 02.01.2020 | źródło: Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
Skomentuj Powiat sępoleński: Konkursy dla organizacji dopiero w kwietniu!
REKLAMA

Organizacje pozarządowe, które będą chciały sięgnąć w 2020 roku po środki publiczne Powiatu Sępoleńskiego będą musiały poczekać.

W związku z możliwością uchwalenia budżetu powiatu na rok 2020 nawet w marcu 2020 roku, konkursy ofert mogą zostać ogłoszone dopiero po uchwaleniu budżetu powiatu – czyli najszybciej w kwietniu br.

Ponadto zmianie ulegają wzory wniosków, umów i sprawozdań wynikających z rozporządzenia. 
Co to w praktyce oznacza dla stowarzyszeń? Konieczność rozliczania się z rezultatów na praktycznie nowych wzorach i zasadach.

Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim zorganizuje spotkanie informacyjne – warsztaty - „Wniosek i sprawozdanie wg nowego wzoru w praktyce”. 

Spotkanie informacyjno-techniczne odbędzie się 20 marca br. (piątek) od 12:00 do 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego (II piętro) i będzie polegało na omówieniu poszczególnych punktów nowego wniosku i sprawozdania z prowadzącą spotkanie informacyjne (Kamila Jabłońska – Inspektor Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich).

Zgłoszenia na spotkanie prosimy dokonać na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 523881305.

(źródło: Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz