Zamknij
REKLAMA

Utrudnienia drogowe w Człuchowie

22:00, 10.09.2019 | UM Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Utrudnienia drogowe w Człuchowie - fot. UM w Człuchowie

Trwają prace związane z rozdziałem kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Człuchowie. Ten rodzaj robót wymaga okresowego zamykania niektórych ulic, bo pod jezdnią trzeba ułożyć nowe rury. Zaplanowane na ten rok prace i związane z tym utrudnienia w ruchu potrwają do końca października.

- Obecnie inwestycja prowadzona jest na ulicy Traugutta, na wysokości Miejskiego Domu Kultury. W miejscu prowadzenia robót przejazd wszelkich pojazdów jest niemożliwy. Taki stan potrwa maksymalnie do końca września – zapowiada Piotr Ciechacki – kierownik referatu inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Miejskim w Człuchowie. - Po wykonaniu odcinka na ulicy Traugutta wykonawca przeniesie się z powrotem na ulicę Szczecińską. Tam do wykonania jest kanalizacja deszczowa do wysokości apteki zlokalizowanej na ulicy Szczecińskiej – dodaje Ciechacki.

Prace te powinny potrwać do końca października. Od listopada aż do wiosny żadne kolejne roboty nie będą rozpoczynane. Spowoduje to brak utrudnień w ruchu w rejonie ulic: Szczecińskiej, Traugutta, Sobieskiego.

(UM Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone