Zamknij
REKLAMA

Diament Samorządu dla Człuchowa

16:53, 10.02.2020 | UM Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Człuchów

Kolejna nagroda dla człuchowskiego samorządu. Tym razem Gmina Miejska Człuchów otrzymała nagrodę Diament Samorządu oraz tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji. To prestiżowe wyróżnienie przyznały miastu: Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług.

W niniejszym plebiscycie pod ocenę brano przede wszystkim jakość działań przyczyniających się do rozwoju regionu w zakresie gospodarczym, kulturalnym i społecznym. Ważna była też współpraca samorządu z inwestorami, przedsiębiorcami, partnerami biznesowymi i mieszkańcami. Oceniano także jakość promocji samorządu jako lokalnej marki.

- Cieszymy się bardzo, że doceniono nasz wysiłek kilku kadencji. Bo nie tylko ostatnia kadencja zadecydowała o tym, że zostaliśmy wyróżnieni – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

W programie Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji oprócz Człuchowa wyróżniono także 21 innych gmin w Polsce. Na liście nagrodzonych z województwa pomorskiego znalazła się także Gmina Miejska Reda.

(UM Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone