Zamknij
REKLAMA

Nieoczekiwany finał awantury

13:16, 17.09.2021 | źródło: KPP Złotów
Skomentuj fot. KPP Złotów
REKLAMA

Mieszkaniec Jastrowia, wdał się w awanturę po czym uciekł do domu, gdy przyszli do niego policjanci, okazało się, że w pokoju w szafie zamiast ubrań, prowadził amatorską uprawę konopi. 39 letni mężczyzna został zatrzymany, złożył już wyjaśnienia - informuje mł. asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie. 

Wczoraj w godzinach popołudniowych, Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury dwóch mężczyzn na jednej z ulic Jastrowia. Gdy mundurowi przybyli na miejsce okazało się, że faktycznie doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami lecz jeden z nich uciekł przed przyjazdem patrolu. Drugi z uczestników awantury, pozostał na miejscu i zrelacjonował policjantom przebieg zajścia. Okazało się, że jastrowianin, który uciekł, wcześniej uszkodził jeden z pojazdów zaparkowanych na ulicy. Przeprowadzający interwencję funkcjonariusze udali się do domu mężczyzny, który miał dokonać uszkodzenia, by wyjaśnić wszystkie okoliczności.

Gdy drzwi do mieszkania otworzył sprawca zajścia, na widok mundurowych, zaczął zachowywać się nerwowo. Nie tylko to zachowanie, lecz także nietypowy zapach wydobywający się z jednego z pomieszczeń, wzbudził szczególną uwagę interweniujących policjantów. Po wejściu do mieszkania policjanci, w jednym z pokoi zauważyli, że w szafie na ubrania zapalone jest światło.

Funkcjonariusze otworzyli drzwi szafy, gdzie zamiast ubrań stało 8 doniczek z krzakami konopi. Wnętrze szafy oklejone było srebrną folią, a uprawa dogrzewana była lampami. 39-letni amator nielegalnej uprawy został zatrzymany i złożył obszerne wyjaśnienia. Grozić mu może do 3 lata więzienia.

(źródło: KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%