Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Koronowa wpadł z narkotykami bo nie miał założonej maseczki

19:54, 19.04.2021 | źródło: KWP Bydgoszcz
Skomentuj fot. KWP Bydgoszcz
REKLAMA

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mieszkańca Koronowa, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie ponad 100g marihuany. Wpadł, bo nie przestrzegał obostrzeń. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące - informuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Do zdarzenia doszło w piątek (16.04.2021) około godziny 23:30 przy ulicy Szubińskiej, wówczas patrol z bydgoskiej komendy zauważył mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust oraz nosa. Osoba widząc funkcjonariuszy zachowywała się bardzo nerwowo. Policjanci wylegitymowali mężczyznę.

W trakcie interwencji mężczyzna nie podporządkowywał się wydawanym poleceniom i kurczowo trzymał plecak. W pewnym momencie próbował nawet uciec, lecz bezskutecznie. Był bardzo agresywny, szarpał się z funkcjonariuszami i nadal nie wykonywał ich poleceń. Po obezwładnieniu mężczyzny, szybko okazało się co było tego przyczyną.

Policjanci znaleźli w jego plecaku opakowanie z tworzywa sztucznego z marihuaną. 31-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskim Błoniu. Tam, po przeważeniu opakowania okazało się, że zabezpieczono ponad 100g marihuany. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiego Błonia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 31-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie mieszkaniec powiatu bydgoskiego został doprowadzony do prokuratury. Tam oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt.

Dzisiaj (19.04.2021) 31-latek trafił przed oblicze sądu, który po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

rodzicrodzic

6 2

Koronowo to raj dla dilerów narkotykowych. Władze miasta są w zakresie zwalczania tego zjawiska zupełnie nieskuteczne. Dlaczego burmistrzowi Mikołajewskiemu nie zależy na skutecznym ściganiu dealerów i ochronie młodzieży przed narkotykami pozostaje pytaniem retorycznym. Za to mieszkańcy tego miasta coraz więcej płacą, w tym za wywóz śmieci. Będą też coraz więcej płacić za leczenie i narkomanów, bo to należy do zadań własnych gminy. Czyżby burmistrzowi Mikołajewskiemu zależało coraz bardziej na wydawaniu pieniędzy mieszkańców, a nie na zwalczaniu przestępczości narkotykowej? 23:21, 19.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%