Zamknij
REKLAMA

Krajenka: Dzielnicowi zatrzymali 17-latka z narkotykami

13:03, 10.09.2017 | źródło: KPP Złotów
Skomentuj Krajenka: Dzielnicowi zatrzymali 17-latka z narkotykami - fot. KPP Złotów
REKLAMA

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali młodego mężczyznę za posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli u 17-latka woreczek foliowy z marihuaną. Wczoraj śledczy przedstawili mieszkańcowi Krajenki zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat więzienia - informuje KPP w Złotowie.

Nocą z 8 na 9 września br. dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie patrolowali ulice miejscowości Krajenka. W pewnym momencie, chwilę po godzinie pierwszej w nocy, mundurowi zainteresowali się idącym szybkim krokiem ulicą Domańskiego młodym mężczyzną. Policjanci postanowili go wylegitymować i sprawdzić co robi o tak późnej porze na ulicach miasta. 

Nerwowy i szybki krok 17-latka wyjaśniła kontrola posiadanych przez niego przedmiotów. Dzielnicowi w kieszeni kurki nastoletniego mężczyzny znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym. Po sprawdzeniu przez policjantów w komendzie zabezpieczonej substancji testerem narkotykowym, okazało się, że jest to marihuana w ilości blisko 16 gramów. 17-latek trafił do policyjnego aresztu. 

Następnego dnia śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Krajenki zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi im teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi codziennie podczas pełnienia służby sprawdzają, czy osoby wobec których podejmują interwencję posiadają przy sobie rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa lub służą do jego popełnienia.

(źródło: KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%