Zamknij

Dofinansowanie dla Gminy Łobżenica w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład

20:30, 25.10.2021 | .źródło: UM Łobżenica
Skomentuj fot. UM Łobżenica
REKLAMA

Dzisiaj ogłoszona została lista gmin, które otrzymały dofinansowanie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”. Gmina Łobżenica uzyskała pozytywną odpowiedź na dwa z trzech złożonych wniosków i wsparcie finansowe w kwocie 8.366.000,00 zł. W ramach otrzymanych środków zrealizowane zostaną następujące zadania:

1) Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Dębno, wybudowanie 3 ujęć wody pitnej w miejscowości Dębno, Wiktorówko, Łobżenica oraz wymiana sieci azbestowej i przyłączy w miejscowości Dębno i Wiktorówko,

2) Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez rewitalizację placu Wolności w Łobżenicy w zakresie układu drogowego drogi gminnej nr 129097P.

- Cieszymy się bardzo z przyznanych kwot umożliwiających realizację kolejnych zadań inwestycyjnych w naszej Gminie i dziękujemy panu Posłowi Marcinowi Porzuckowi, z którym obydwa zadania były omawiane i spełniały wymagania postępowania kwalifikacyjnego - mówią przedstawiciele władz samorządowych gminy.

- Panie Pośle bardzo dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wspieranie naszej gminy w pozyskiwaniu środków rządowych - dodają.

fot. UM Łobżenica

(.źródło: UM Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%