Zamknij
REKLAMA

Komputery dla szkół!

20:47, 26.10.2019 | źródło: UM Łobżenica
Skomentuj Komputery dla szkół! - fot. UM Łobżenica
REKLAMA

Na początku roku Gmina Łobżenica przystąpiła do projektu pn. Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1 Działania na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Uzyskane 100% dofinansowanie z Fundacji Legalna Kultura pozwoliło na udział w szkoleniu 250 osobom, które miały szanse podnieść swoje kompetencje cyfrowe.

Aby móc zorganizować szkolenia, Gmina w ramach projektu zakupiła m.in. 20 komputerów, które po zakończonym projekcie przekazane zostały szkołom podstawowym z terenu Gminy.

23 października, Burmistrz Łobżenicy osobiście odwiedził Szkołę Podstawową w Łobżenicy, Szkołę Podstawową w Wiktorówku oraz Szkołę Podstawową w Dźwiersznie Małym, przekazując na ręce Dyrektorów - a właściwie uczniów - zakupione komputery. Sprzęt dalej służyć będzie jako pomoc dydaktyczna podczas organizowanych zajęć. Wkrótce sprzęt przekazany zostanie również dla Szkoły Podstawowej w Fanianowie.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w organizowanych szkoleniach!

(źródło: UM Łobżenica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%