Zamknij
REKLAMA

Zarzuty dla 18-latka, który zdemolował toaletę w parku w Mroczy

19:42, 02.04.2021 | podkom. Justyna Andrzejewska
Skomentuj fot. policja.pl
REKLAMA

Policjanci z Mroczy ustalili personalia podejrzanego o zdemolowanie miejskiej toalety. 18-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia wartego aż 14 tysięcy, a jego zachowanie oceni sąd. Zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Zgłoszenie o tym, że miejska toaleta znajdująca się na terenie parku w Mroczy została zdemolowana, policja otrzymała w połowie marca br. Wartość zniszczeń została wyceniona na kwotę 14 tysięcy złotych.

Nad ustaleniem sprawcy pracowali funkcjonariusze z Mroczy, a spodziewane efekty przyszły już po kilku dniach, kiedy ustalili personalia podejrzanego. 18-latek został zatrzymany wczoraj (1.04.21) w jednym z mieszkań w Nakle przez kryminalnych z komendy powiatowej.

Jeszcze tego samego dnia śledczy z Mroczy przedstawili mu zarzut zniszczenia mienia, a zachowanie nakielanina oceni sąd. Zgodnie z kodeksem karnym podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

(podkom. Justyna Andrzejewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

podpowiadaczsądowypodpowiadaczsądowy

0 0

zapłacić za szkody będą musieli rodzice, ale dzieciakowi przydało by się codzienne dozorowane sprzątanie przez roczek obiektu i otoczenia, niewiele ze dwie godziny dziennie 11:45, 03.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%