Zamknij
REKLAMA

Wandal z gminy Mrocza namierzony

17:03, 28.04.2021 | podkom. Justyna Andrzejewska
Skomentuj fot. KPP Nakło nad Notecią
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Mroczy ustalili personalia wandala, który zniszczył wiatę przystankową w jednej z gminnych wsi. 19-latek wczoraj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, a decyzję w jego sprawie podejmie sąd.

Niszczenie mienia, które ma służyć mieszkańcom zawsze wzbudza oburzenie. Tak oceniane przez ogół społeczeństwa jest też dewastowanie wiat przystankowych, które służą osobom korzystającym z komunikacji publicznej.
  
O tym, że ktoś rozbił wiatę w jednej z podmroteckich wsi, policjanci z komisariatu w Mroczy zostali powiadomieni pod koniec ubiegłego miesiąca. Jak wynikało z zawiadomienia, do zdarzenia doszło na przestrzeni ostatnich miesięcy, a straty poniesione w wyniku działania sprawcy opiewały na ponad tysiąc złotych.

Nad ustaleniem personaliów podejrzanego pracowali miejscowi kryminalni. Ich praca przyniosła spodziewane efekty i wandal został ustalony. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, wczoraj (27.04.21) śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut zniszczenia mienia mniejszej wagi, a jego zachowanie oceni sąd. Zgodnie z kodeksem karnym 19-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do roku.

(podkom. Justyna Andrzejewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%