Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Nakła nad Notecią pisze do mieszkańców

20:45, 08.07.2021 | źródło: UMiG w Nakle nad Notecią
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Miasta i Gminy Nakło nad Notecią

Od marca 2020 roku zmagamy się z koronawirusem, który już przyczynił się do śmierci ponad siedemdziesięciu pięciu tysięcy osób w całym kraju. Wśród ofiar są także mieszkańcy naszej gminy. Wielu ciężko przechorowało, długo odczuwając skutki zakażenia. Nasze życie zostało w poważnym stopniu ograniczone reżimem sanitarnym i dziś wszyscy pragniemy wrócić do normalności.

W tym roku zwalczanie pandemii wspomagają szczepionki, które mają za zadanie przerwanie łańcucha zakażeń. Będzie to jednak możliwe wtedy, gdy wszyscy solidarnie poddamy się szczepieniu. Obecnie w naszej gminie w pełni zaszczepionych mamy jedną trzecią mieszkańców. Ale między nimi niski procent stanowią najbardziej narażeni na działanie wirusa – seniorzy. Z tego powodu dla seniorów 60+ oferujemy nawet zaszczepienie w domu.

Musimy być świadomi, że jedna trzecia zaszczepionych nie wystarcza, aby skutecznie przerwać łańcuch zakażeń i uniknąć czwartej fali, jaka może pojawić się nawet z końcem lata. Dlatego zwracam się z apelem i prośbą do wszystkich niezdecydowanych oraz tych, którzy jeszcze się nie zaszczepili: pomóżmy sobie wzajemnie, wesprzyjmy się i z myślą o nas samych, o naszych krewnych, znajomych i przyjaciołach – zaszczepmy się.

Akcja szczepimy się trwa nadal.

Zapraszamy do punktów szczepień na terenie gminy Nakło.

Rejestracji można dokonać pod numerami telefonów:

  • 887 629 983
  • 887 629 984

Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią
Sławomir Napierała

(źródło: UMiG w Nakle nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

xx

5 1

WSTYDŹCIE SIĘ UPARCI POLACY , TRZEBA WAS PROSIĆ ! SZCZEPIENIE TO BARDZO WAŻNA SPRAWA !!! 12:17, 09.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%