Zamknij
REKLAMA

Nakło piąty raz tańczyło na lodzie

06:27, 21.02.2020 | E.S
Skomentuj Nakło piąty raz tańczyło na lodzie - fot. Jakub Grabiński
REKLAMA

Nakielską tradycją stały się tańce na lodzie w Tłusty Czwartek. Jubileuszowa 5. edycja wydarzenia przyciągnęła na lodowisko Naquarius prawdziwe tłumy.

Impreza rozpoczęła się od pokazu jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu podopiecznych bydgoskiego Klubu Sportowego Ice'n'roll - Alicji Kosińskiej, Julii Bąk i Weroniki Ryłko. Następnie efektowny light show zaprezentowała ekipa Wszystko Jasne. Przez kolejne ponad 2 godziny zabawy tempo łyżwiarzom nadawała .mpTRÓJCA - Artur, Marcin i Szymon, którzy wspierani przez Nakielski Ośrodek Kultury i Nakielski Sport Sp. z o.o. od samego początku istnienia NTNL realizują pomysł Marty Kamińskiej z bloga kopniakmotywacji.pl.

Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka na rehabilitację nakielanina Jakuba Wiśniewskiego. Udało się zebrać kwotę 1446,57 PLN.

Na łyżwiarzy czekały pączki z Cukiernii La Petite oraz ciepła herbata z Granda Bistro & Restaurant. Nowością była możliwość zakupu tajskich lodów.

Kilka słów od .mpTRÓJCY: Dziękujemy wszystkim pozostałym organizatorom, którzy 5. raz okazali nam zaufanie. Ogromne podziękowania należą się partnerom wydarzenia - ekipie Wszystko Jasne za ŚWIET(L)NE SHOW, Cukierni La Petite za (jak zawsze) przepyszne pączki oraz Grandzie Bistro & Restaurant za dodatkowe rozgrzewanie. Chcielibyśmy również podziękować Alicji, Julii i Weronice z Ice'n'roll za uświetnienie naszego wydarzenia chwilą uniesienia. Na koniec - wielkie dzięki Wam wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie przybywając na lodowisko Naquarius. Cieszymy się, że chcieliście bawić się w ten wieczór z nami, a zarazem pomóc Jakubowi. Nie zapominajcie o nim - cały czas można przekazywać na jego rehabilitację 1% (szersze info m.in. na naszym fb). Nie macie pojęcia ile radochy daje nam możliwość organizowania czegoś co daje radochę Wam i nam, a zarazem może komuś pomóc. DZIĘKUJEMY! Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

materiał: .mpTRÓJCA
fot. Jakub Grabiński

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz