Zamknij

Most w Niechorzu jest już przejezdny

21:25, 03.08.2021 | UM Sępólno Krajeńskie
Skomentuj fot. UM Sępólno Krajeńskie
REKLAMA

Koniec prac remontowych na moście na rzece Sępolence w Niechorzu. Chodzi o przeprawę na drodze Niechorz – Komierówek. Odcinek ten jest już udostępniony dla ruchu.

Remont mostu był ostatnim etapem budowy traktu z Niechorza do Komierówka. Wcześniej samorząd oddał tam do użytku odcinki od skrzyżowania z drogą krajową nr 25 do mostu oraz od mostu do miejscowości Komierówek. Naprawa samej przeprawy drogowej realizowana była natomiast w kolejnym etapie, który właśnie się zakończył.

- Most na rzece Sępolence został całkowicie wyremontowany, dostał nową konstrukcję, ponieważ stara groziła już zawaleniem. Teraz jest tam nowe zbrojenie, nowy beton i nowa nawierzchnia asfaltowa – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Budowa drogi wraz z remontem mostu kosztowały prawie 1,7 mln złotych. Połowa tej kwoty to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

(UM Sępólno Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

00070007

0 0

czy most jest potrzebny do przyjmowania kompostow i wyrownywania okopow? Czy sa jakies dziury prawne nie naprawione/2004/? 03:00, 04.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%