Zamknij

Sępólno: Otwarcie plaży miejskiej już dziś!

00:00, 22.06.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Sępólno: Otwarcie plaży miejskiej już dziś!

Nowe pomosty, wieża do skoków i... słoneczny partol. To wszystko już dziś (22.06) będzie można zobaczyć w Sępólnie Krajeńskim. O godzinie 17:00 rozpocznie się tam uroczystość oficjalnego otwarcia wyremontowanej plaży miejskiej.

Obiekt zyskał zupełnie nowe pomosty. Są one większe i bardziej bezpieczne. Do tego zbudowano wieżę do skoków do wody oraz stanowisko dla ratowników. Całą strefę kąpielową oczyszczono. Dowieziono tam także świeżego piasku. Plaża miejska nad jeziorem Sępoleńskim jest najbardziej popularnym miejscem wypoczynku w sezonie letnim. Czynna jest tam także wypożyczalnia sprzętu pływającego. Dla maluchów wygrodzone są specjalne, bezpieczne strefy kąpieli.

Po remoncie obiekt jest już użytkowany, jednak jego oficjalne otwarcie wraz z bogatą oprawą artystyczną, odbędzie się w najbliższą sobotę (22.06.2019) o 17:00 – zapowiada Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

W programie między innymi pokazy tańca brazylijskiego, występ "Słonecznego Patrolu" oraz prezentacje orkiestr dętych. Całość zakończy dyskoteka na plaży, która rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone