Zamknij
REKLAMA

Kom. Marcin Towalewski nowym komendantem Komisariatu Policji w Wyrzysku

15:54, 08.02.2018 | źródło: KPP Piła
Skomentuj Kom. Marcin Towalewski nowym komendantem Komisariatu Policji w Wyrzysku
REKLAMA

W Domu Kultury w Wyrzysku odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Wyrzysku objął kom. Marcin Towalewski. Jednocześnie w tym dniu ze służbą pożegnał się dotychczasowy szef wyrzyskiego Komisariatu podinsp. Jarosław Wojciechowski. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wraz z I Zastępcą kom. Mariuszem Wiśniewskim, władze samorządowe, policjantki i policjanci oraz zaproszeni goście - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

2 lutego br. w Domu Kultury w Wyrzysku podczas uroczystości, w których udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski, przedstawiciel władz samorządowych z terenu powiatu pilskiego oraz instytucji na co dzień współpracujących, policjantki i policjantki z pilskiej komendy i Komisariatu Policji w Wyrzysku.

Kom. Marcin Towalewski podczas przemówienia serdecznie podziękował za zaufanie oraz możliwość rozwoju na nowym stanowisku. Pan Komendant podkreślił, że będzie m.in. na wysokim poziomie realizować priorytety Komendanta Powiatowego Policji w Pile, do których należą m.in. stanowczość w działaniu połączona z empatią, bliższy kontakt dzielnicowego ze społeczeństwem poprzez mikro i makro spotkania, jako element diagnozowania problemów społecznych i finalnie ich eliminowanie, bezpieczeństwo w ruchu drogowym poprzez aktywność w służbie i działania profilaktyczne, szerokie działania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, czy profesjonalizacja działań Policji.

Kom. Marcin Towalewski służbę w Policji pełni od 2003 roku. Na początku pracował w Wydziale Prewencji, a od 2007 roku zajmował się przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu w Wydziale Kryminalnym. Na początku 2014 roku kom. Marcin Towalewski objął stanowisko Kierownika Referatu ds. Przestępczości Nieletnich.

W tym dniu ze służbą pożegnał się dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Wyrzysku podinsp. Jarosław Wojciechowski, który z mundurem związany był ponad 27 lat. Funkcjonariusz podziękował za współpracę oraz wsparcie ze strony przełożonych i podwładnych, podkreślając, że Komisariat to bardzo dobra jednostka, a w niej wartościowi policjanci.

Komendant Powiatowy Policji w Pile podziękował podinsp. Jarosławowi Wojciechowskiemu za zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańcom gminy Wyrzysk. A nowemu Panu Komendantowi kom. Marcinowi Towalewskiemu szef pilskich policjantów życzył przede wszystkim satysfakcji w służbie na nowym stanowisku.

(źródło: KPP Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%