Zamknij
REKLAMA

56-letnia kobieta potrącona na chodniku

18:31, 12.02.2021 | źródło: KP PSP Złotów
Skomentuj fot. KP PSP Złotów
REKLAMA

Dzisiaj o godzinie dziesiątej Stanowisko Kierowania PSP w Złotowie przyjęło zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem pieszego na ulicy Obrońców Warszawy w Złotowie - informuje st. asp. Kazimierz Wiebskowksi z KP PSP w Złotowie.

Do zdarzenia udali się strażacy z złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej. Na miejscu okazało się, że osoba prowadząca pojazd osobowy, z nieznanych przyczyn, zjechała na chodnik uszkadzając na budynkach szafki przyłączy energetycznych, gazowych, telekomunikacyjnych, w konsekwencji doprowadziła do potrącenia pieszej znajdującej się na chodniku. Pojazd zakończył przemieszczanie się na schodach budynku mieszkalnego. 

Potrącona osoba została przejęta przez zespół ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu osobowego po przebadaniu przez medyków pozostał w miejscu zdarzenia. Dalsze czynności nad uszkodzonymi przyłączeniami technicznymi na budynkach przejęły stosowne służby przybyłe na miejsce prowadzonych działań przez strażaków.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

  z miasta z miasta

1 0

Nie zdziwiłbym się gdyby podobne zdarzenie miało miejsce w Sępólnie. Na Hallera są wąskie i koślawe chodniki(ciekawe jaki inżynier je robił). Strach chodzić ,a samochody pędzą jak oszalałe.... 08:02, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dawid pDawid p

0 0


Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
17:48, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%