W czwartek, 14 czerwca 2018 w południe, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Dyrektor Departamentu Infrastruktury Drogowej i Bezpieczeństwa Ruchu Marzena Baczyńska oraz Naczelnik Wydziału Inwestycji w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy Piotr Jaworski dokonali odbioru technicznego nowo powstałego ronda w Więcborku.
Przy odbiorze obecny był także Inspektor Nadzoru Janusz Dąbka, zastępca kierownika Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi Leszek Nitka, asystent kierownika budowy oraz burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski. Szczególnej uwadze poddano oznakowanie poziome i pionowe nowego obiektu drogowego i prawidłowość wykonania robót budowlanych.
Oficjalnie wczoraj rondo na zbiegu DW 241 i DW 242, przy cmentarzu w Więcborku, zostało oddane do użytku.
3 0
byle tylko na kopcu nie nasadzili zasłaniających widoczność krzaczorów
4 1
Nie zaprosili na odbiór inicjatora budowy??? Hahahahahaha
2 0
Zawsze przychodzą przecinać wstęgi ci którzy nie mają z tym nic wspólnego jak Kuszewski, który tuli się do nieswoich sukcesów będących sukcesami Tomasza Bracka !!!
1 1
Burmistrz i łapy w kieszeniach. Gratulacje.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz