Zamknij
REKLAMA

Sępólno: Przedsiębiorca Roku 2019

09:59, 04.04.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Sępólno: Przedsiębiorca Roku 2019

Już po raz szósty w Gminie Sępólno Krajeńskie wręczono tytuł "Przedsiębiorcy Roku". Tym razem zaszczyt ten przypadł firmie Eurotechnik. To przedsiębiorstwo z branży motoryzacyjnej.

Nagrodzona firma zajmuje się przebudową różnych typów samochodów na pojazdy pomocy drogowej. Zakład powstał w roku 1999. Obecnie zatrudnia 48 osób. Eurotechnik działa na rynku polskim i zagranicznym.

To już tradycja, że nagradzamy przedsiębiorstwa, które poprzez swoją działalność promują naszą gminę – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Tytuł "Przedsiębiorca Roku" przyznawany jest przez Radę Miejską. Laureaci są wybierani spośród wcześniej zgłoszonych kandydatur. Jest to wyróżnienie honorowe, które może być wykorzystywane w materiałach promocyjnych nagrodzonej firmy. Właściciele wyróżnionej firmy otrzymują statuetkę oraz certyfikat poświadczający nadanie tytułu.

autor: Gmina Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone