Za oknami robi się coraz chłodniej, ale w Wiejskim Domu Kultury oraz Bibliotece w Ślesinie w gminie Nakło nad Notecią panuje cały czas słoneczna aura. A wszystko to za sprawą pozytywnej energii i uśmiechów przedszkolaków, biorących udział w zajęciach poświęconych tematyce jesieni.
Po obejrzeniu prezentacji o symbolach i zwiastunach tej nostalgicznej pory roku, dzieci odpowiadały na pytania oraz rozwiązywały przygotowane zagadki.
W kilkuosobowych grupach tworzyły też „szal dla Pani Jesieni” z kolorowych liści, a także malowały kolorowe, jesienne drzewa.
Nie zabrakło oczywiście sportowej rywalizacji, która wyzwoliła w 4 i 5-latkach sporo emocji.
Na zakończenie zadanie specjalne czekało również na Panie z przedszkola, które wykazały się sprawnym obieraniem ziemniaków.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz