Wiadomości z regionu

Zamknij

Zmiany kadrowe na posterunkach Policji w Więcborku i w Kamieniu Krajeńskim

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie 11:14, 01.04.2026 Aktualizacja: 11:17, 01.04.2026
Skomentuj Zmiany kadrowe na posterunkach Policji w Więcborku i w Kamieniu Krajeńskim Zmiany kadrowe w Posterunku Policji w Więcborku i Kamieniu Krajeńskim - fot. KPP Sępólno Krajeńskie

Posterunki Policji w Więcborku i Kamieniu Krajeńskim mają nowych kierowników. Podkom. Maciej Żuchliński obejmie stanowisko kierownika Posterunku Policji w Więcborku, natomiast asp, szt. Mateusz Łochowicz pokieruje pracą posterunku w Kamieniu Krajeńskim - informuje KPP Sępólno Krajeńskie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim wprowadzono zmiany kadrowe na stanowiskach kierowników Posterunków Policji w Więcborku oraz Kamieniu Krajeńskim. Decyzje personalne zostały podjęte w związku z bieżącą organizacją służby oraz potrzebą zapewnienia sprawnego funkcjonowania jednostek terenowych.

Stanowisko kierownika Posterunku Policji w Więcborku obejmie podkom. Maciej Żuchliński, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Kamieniu Krajeńskim. Funkcjonariusz posiada doświadczenie w kierowaniu jednostką oraz znajomość specyfiki służby na terenie powiatu sępoleńskiego, co stanowi istotny element w realizacji powierzonych mu obowiązków.

Z kolei kierownikiem Posterunku Policji w Kamieniu Krajeńskim zostanie asp. szt. Mateusz Łochowicz, wcześniej kierujący Posterunkiem Policji w Więcborku. Jego dotychczasowa służba oraz doświadczenie w zarządzaniu personelem i organizacji pracy jednostki pozwolą na zapewnienie ciągłości realizowanych zadań.

Oficjalne przedstawienie burmistrzom nowych kierowników posterunków Policji odbyło się dziś (31.03.2026) w gabinetach włodarzy.

Wprowadzone zmiany kadrowe mają na celu optymalne wykorzystanie potencjału kadrowego oraz zapewnienie sprawnej realizacji zadań służbowych przez podległe jednostki. Zmiany wpisują się w bieżącą organizację pracy Policji na terenie powiatu sępoleńskiego.

Zmiany kadrowe w Posterunku Policji w Więcborku i Kamieniu Krajeńskim - fot. KPP Sępólno Krajeńskie

(źródło: KPP Sępólno Krajeńskie)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%